У США закохану пару одружив комп'ютер

У США закохану пару одружив комп'ютер

Ілюстрація

Програма, яку назвали "Його Святість Біт" присутня на весіллі у вигляді тексту, який було виведено на 30-дюймовий монітор, і голоси, які звучали з колонок.

В американському місті Х'юстон відбулося незвичне одруження, весільну церемонію для Мігеля Хенсона і Діани Уеслі провела комп'ютерна програма, створена самим нареченим.

За словами самих молодят, вони вирішили залучити до проведення весільної церемонії електронного священика, оскільки обоє захоплені комп'ютерними технологіями, багато часу проводять в Мережі і люблять читати наукову фантастику. За словами Хенсона і Уеслі, вони навіть познайомилися в інтернеті, на сайті Sweet on Geek.

Коли справа дійшла до весілля, закохані зрозуміли, що не можуть знайти відповідного ведучого церемонії і тоді Хенсон вирішив написати програму, яка могла б вимовити традиційний урочистий текст і оголосити закоханих чоловіком і дружиною. Програма, яку назвали "Його Святість Біт" присутня на весіллі у вигляді тексту, який було виведено на 30-дюймовий монітор, і голоси, які звучали з колонок.

"Якщо хтось із вас хоче сказати щось, що може змінити наміри нареченого і нареченої, або має заперечення проти одруження, то молодята слухати вас не будуть, а я не визнаю ваші протести. Мене написав Мігель і я буду виконувати тільки ті команди, які дасть мені він", - проголосила програма.

Свої репліки наречений і наречена прочитали з екранів смартфонів. Після цього Мігеля і Діану оголосили чоловіком і дружиною.

На урочистому заході були присутні близько тридцяти осіб. Весілля відбулося у дворі будинку батьків Хенсона.

У найближчі дні подружжя вирушить в реєстраційне відомство, щоб підписати шлюбні папери - при всій своїй важливості "Його Святість Біт" не мав юридичного права одружити закоханих, і церемонія мала символічний характер.

Читайте також:

У Британії почали встановлювати автомати, які укладають шлюби

Закохана пара вирішила одружитися 30 разів у 30 країнах світу

У Нью-Йорку одружилися два коти-геї (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація