Наступним фільмом Ларса фон Трієра стане "Німфоманка"

Наступним фільмом Ларса фон Трієра стане "Німфоманка"

Ларс фон Трієр / Фото: AFP

У новому фільмі фон Трієра йтиметься про еротичне життя жінки з нуля до 50 років.

Наступний фільм Ларса фон Трієра матиме назву "Німфоманка", а йтиметься у ньому про еротичне життя жінки з нуля до 50 років.

Останнім часом датський режисер неодноразово привертав до себе увагу світової преси. На Каннському фестивалі, в якому брала участь його "Меланхолія", фон Трієр, спровокований журналістами, зізнався в любові до Гітлера, за що був змушений неодноразово й докладно вибачатися.

У результаті його визнали на фестивалі персоною нон ґрата, проте фільм залишили в конкурсі - він отримав приз за найкращу жіночу роль. У неділю фон Трієру довелося вибачатися знову, цього разу за фільм "Догвілль" (Dogville, 2003), що опинився серед улюблених кінотворів Андерса Брейвіка, який вбив 77 осіб у Норвегії.

Картина, за попередніми даними, буде складатися з восьми частин, забезпечених підзаголовками: "Східна і Західна церква", "Маленька органна школа" і так далі. На Каннському фестивалі фон Трієр згадував, що збирається знімати порнофільм, для якого потрібно вивчати історію церкви.

За словами продюсера, режисер розуміє, що у нього можуть виникнути проблеми через цензуру, так що "Німфоманка" буде робитися в двох версіях: авторській, більш відвертій, і пом'якшеноій, пристосованій для кінопоказу в звичайних залах. Фільм буде будуватися не стільки на відвертих сценах, скільки на діалогах.

"Ларс дуже носиться з цією ідеєю. Думаю, що фільм вийде не тільки еротичний, але ще і дуже смішний. Ми розуміємо, що залучимо до себе увагу преси. Але наскільки порнографічної в підсумку виявиться картина, залежатиме від фінансування", - пояснює продюсер фільму.

Зйомки будуть проходити за межами Данії.

Раніше глава Датського кіноінституту Хенрік Бо Нільсен заявляв, що скандальні висловлювання фон Трієра не позначаться на фінансуванні його подальших проектів.

Читайте також:

Терорист Брейвік надихався творчістю фон Трієра та Ніколь Кідман

Ларс фон Трієр пообіцяв порнофільм про християнські церкви

У Каннах режисер Ларс фон Трієр визнав себе нацистом

Повʼязані теми:

Наступна публікація