Терорист Брейвік надихався творчістю фон Трієра та Ніколь Кідман

Заключна сцена фільму "Догвіль", в якій героїня розстрілює ціле село, дуже схожа на бійню, яку норвежець влаштував 22 липня на острові Утойя.

Знаменитий данський кінорежисер Ларс фон Трієр висловив глибокий жаль з приводу того, що зняв один з своїх відомих фільмів "Догвіль" з Ніколь Кідман у головній ролі, після того, як стало відомо, що це одна з улюблених кінострічок норвезького терориста Андерса Брейвіка.

Заключна сцена фільму, в якій героїня розстрілює ціле село, дуже схожа на бійню, яку норвежець влаштував 22 липня на острові Утойя. Нагадаємо, тоді загинули 68 осіб, переважно підлітків.

На своїй сторінці в Facebook Брейвік поставив "Догвіль" в особистому кінорейтингів на третє місце після "Гладіатора" і "300".

ТЕРОРИСТ РОЗСТРІЛЮВАВ ПІДЛІТКІВ ПІД МУЗИКУ З "ВОЛОДАРЯ ПЕРСНІВ"

"Мені стає просто погано, коли я думаю, що мій найкращий фільм міг стати для нього своєрідним сценарієм… Якщо підтвердиться, що він надихався моїм фільмом, то я просто у відчаї, що зняв його ", - сказав режисер.

Фон Трієр також зазначив, що ультра-права Данська народна партія проводить антимусульманський курс, який "відповідає політиці, проповідуваної Брейвіком", і зажадав, щоб лідер партії Піа Кьерсгор "взяла на себе частину відповідальності за те, що трапилося в Норвегії".

"Цей расизм поширився на інші країни Північної Європи і утвердився в свідомості Брейвіка, безсумнівно, надавши йому аргументи", - зазначив режисер.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Андерс Брейвік, підозрюваний у скоєнні подвійного теракту в Норвегії, в якості можливих цілей для своїх атак розглядав також королівський палац і будівлю Норвезької робочої партії в Осло.

Повідомлялося також, що психіатрична експертиза Брейвіка, буде завершена не раніше 1 листопада.

Читайте також:

Після терактів у Норвегії вилучили з продажу World of Warcraft

Стало відомо, якими були перші слова Брейвіка після затримання

Серед загиблих під час теракту на острові Утойя упізнали грузинську дівчину

Після кривавої бійні острів Утойя стане символом демократії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: