На дні Балтики виявлений загадковий об'єкт, схожий на НЛО (відео)

На дні Балтики виявлений загадковий об'єкт, схожий на НЛО (відео)

Ілюстрація / Фото: Архів

Шведські ЗМІ повідомили, що на дні Балтики знайдено розбиту літаючу тарілку.

Група шукачів скарбів під керівництвом шведського океанолога Пітера Ліндберга виявила на дні Балтійського моря об'єкт, що нагадує формою літаючу тарілку.

Об'єкт у формі ідеального кола діаметром близько 60 футів (18,2 метра) був виявлений в Ботнічеській затоці на глибині трохи менше 100 м за допомогою гідролокатора. На дні поруч з ним є поздовжні відмітини на зразок гальмівного шляху.

"У нашій роботі доводиться стикатися з безліччю дивацтв, однак за 18 років професійної діяльності на цій ниві я ніколи не бачив нічого подібного", - зізнався Ліндберг в інтерв'ю шведським ЗМІ, які поспішили повідомити, що на дні Балтики знайдено потерпіла крах літаюча тарілка.

Проте єдиним доказом цієї версії на сьогоднішній день є дані ехолота, довіряти яким готові далеко не всі.

На думку критиків версії про неземне походження загадкового об'єкту, розширення гідролокатора, що застосовувався на місці досліджень, дозволяє говорити про "ідеально круглу форму" лише досить приблизно, і при більш ретельному вивченні він може виявитися природним геологічним утворенням.

А що стосується ліній, що тягнуться від нього по дну - вони можуть і зовсім не мати до таємничого кола ніякого відношення, стверджують скептики.

Читайте також:

Найзнаменитіший знімок НЛО виявився підробкою

Австралійські військові загадково втратили "секретні матеріали" про НЛО

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947 (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація