Найзнаменитіший знімок НЛО виявився підробкою

Дата публікації
Перегляди
5473
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найзнаменитіший знімок НЛО виявився підробкою

Той самий знімок НЛО над Бельгією, 1990 рік

Через два десятиріччя після появи знаменитого знімку НЛО над Бельгією (який визнали навіть у NASA) його автор зізнався, що це був розіграш.

Знаменитий знімок НЛО в небі над Бельгією 1990-го року виявився звичайним розіграшем. В цьому автор фотографії на ім'я Патрік (прізвище не вказується з міркувань безпеки) зізнався журналістам лише через два десятиріччя.

Мова йде про знімок, на якому було зображено непізнаний літаючий об'єкт трикутної форми з чотирма вогнями на корпусі. На той момент це було одне з найбільш чітких зображень НЛО, які коли-небудь потрапляли в руки фахівців.

Більше того, навіть експерти NASA не запідозрили підробки.

Після появи цієї фотографії Бельгію охопила справжня інопланетна лихоманка - сотні людей повідомляли, що були очевидцями появи позаземних об'єктів у різних куточках країни. А в аеропорту Льєжа навіть було організоване знамените "полювання на НЛО", для участі в якому були залучені бельгійські ВПС.

Висловлювалися найнеймовірніші гіпотези - від швидкого вторгнення інопланетної цивілізації до випробування новітніх "літаків-невидимок".

Проте все виявилося значно простішим.

"Змайстрував трикутної форми макет, приробив до нього чотири вогника і підвісив на тлі нічного неба. В результаті вийшов цілком правдоподібний знімок", - розповів Патрік.

"Я зовсім не очікував, що спричиниться такий галас. Саме тому стільки років я не наважувався відкрити правду. Але рано чи пізно, я мав зізнатися", - пояснив він.

Читайте також:

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947 (відео)

Вчені: 2012 року Землю відвідає армада гігантських НЛО

NASA знайшло в метеориті залишки позаземного життя

Нова теорія фізиків: якщо ми дамо про себе знати космосу, нас знищать

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренды соцсетей
Дата публікації
Перегляди
5473
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація