Найзнаменитіший знімок НЛО виявився підробкою

Найзнаменитіший знімок НЛО виявився підробкою

Той самий знімок НЛО над Бельгією, 1990 рік

Через два десятиріччя після появи знаменитого знімку НЛО над Бельгією (який визнали навіть у NASA) його автор зізнався, що це був розіграш.

Знаменитий знімок НЛО в небі над Бельгією 1990-го року виявився звичайним розіграшем. В цьому автор фотографії на ім'я Патрік (прізвище не вказується з міркувань безпеки) зізнався журналістам лише через два десятиріччя.

Мова йде про знімок, на якому було зображено непізнаний літаючий об'єкт трикутної форми з чотирма вогнями на корпусі. На той момент це було одне з найбільш чітких зображень НЛО, які коли-небудь потрапляли в руки фахівців.

Більше того, навіть експерти NASA не запідозрили підробки.

Після появи цієї фотографії Бельгію охопила справжня інопланетна лихоманка - сотні людей повідомляли, що були очевидцями появи позаземних об'єктів у різних куточках країни. А в аеропорту Льєжа навіть було організоване знамените "полювання на НЛО", для участі в якому були залучені бельгійські ВПС.

Висловлювалися найнеймовірніші гіпотези - від швидкого вторгнення інопланетної цивілізації до випробування новітніх "літаків-невидимок".

Проте все виявилося значно простішим.

"Змайстрував трикутної форми макет, приробив до нього чотири вогника і підвісив на тлі нічного неба. В результаті вийшов цілком правдоподібний знімок", - розповів Патрік.

"Я зовсім не очікував, що спричиниться такий галас. Саме тому стільки років я не наважувався відкрити правду. Але рано чи пізно, я мав зізнатися", - пояснив він.

Читайте також:

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947 (відео)

Вчені: 2012 року Землю відвідає армада гігантських НЛО

NASA знайшло в метеориті залишки позаземного життя

Нова теорія фізиків: якщо ми дамо про себе знати космосу, нас знищать

Повʼязані теми:

Наступна публікація