Над Лондоном посеред білого дня на відео зняли декілька НЛО

Над Лондоном посеред білого дня на відео зняли декілька НЛО

Світлі диски літали в ясному небі на великій висоті в сонячний день

Один з місцевих жителів посеред білого дня засняв групу НЛО, які літали у небі над Лондоном.

Загадкові літаючі об'єкти в небі над Лондоном зняв один з місцевих жителів на відеокамеру.

Світлі диски літали в ясному небі на великій висоті в сонячний день. Більш великий об'єкт ненадовго з'явився з-за хмари, а потім знову зник.

Мисливець за прибульцями виклав відеозапис в інтернет, супроводивши його наступним текстом: "Нарешті! У мене пішло більше тижня, щоб зловити їх ... але все-таки я засік ці істоти на камеру в ясний день, і навіть піймав їх крупним планом . Здається, вони вже почали залучати великий натовп зі своєю появою. Будь ласка, чи може хто-небудь пояснити, що, чорт забирай, всі ці об'єкти означають?", - написав ентузіаст.

Зняти загадкові об'єкти вдалося на Грейт-Портланд Стріт біля будівлі BBC Radio 1. Редакція газети The Daily Mail назвала великий об'єкт "материнським кораблем", що випустив кілька десантних капсул, і припустила, що інопланетяни свідомо вирішили "покрасуватися" перед людством у розрахунку на те, що їх знімуть професіонали.

У західній частині Лондона розташовано безліч кінокомпаній, які володіють як співробітниками, так і оснащенням, що здатне підробити такий відеосюжет, зазначає The Daily Mail. При цьому редакція утримується від висування прямих підозр у підробці.

Користувач YouTube, який опублікував сюжет в інтернеті, у зв'язку з закономірними підозрами в підробці пише: "Якщо ви вважаєте, що зйомка підроблена - що ж, спробуйте самі зробити щось подібне, а ми подивимося, як легко у вас це вийде".

Читайте також:

Австралійські військові загадково втратили "секретні матеріали" про НЛО

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947

Вчені знайшли спосіб, як встановити контакт з позаземними цивілізаціями

Ізраїльтянин зняв на мобільний НЛО над Єрусалимом

Повʼязані теми:

Наступна публікація