Австралійські військові загадково втратили "секретні матеріали" про НЛО

Австралійські військові загадково втратили "секретні матеріали" про НЛО

НЛО

Австралійські військові відомства два місяці шукали документи по НЛО, але файли виявились втраченими або знищеними.

 Австралійські військові втратили свої "секретні матеріали" - докладні спостереження за неопізнаними літаючими об'єктами, що з'являлися в небі над країною, повідомляє Reuters з посиланням на газету Sydney Morning Herald.

Витративши два місяці на пошуки документів, запит на які був зроблений відповідно до Акту про свободу інформації (FOI), міністерство оборони так і не змогло знайти файли про НЛО."Матеріали не були виявлені і штаб-квартира ВПС офіційно повідомила, що ці файли вважаються втраченими", - розповіла газеті помічник директора відділу свободи інформації відділу FOI Наталі Карпентер.

Єдиним файлом, який вдалося знайти, виявилась папка під назвою "Звіт про НЛО / загадкові явища та феномени з Вумера" - випробувальному полігоні, розташованому в центральній частині австралійської глибинки, сказала Карпентер. Інші документи були втрачені або знищені.

Термін "секретні матеріали" (X-Files) придбав популярність завдяки назві популярного телесеріалу про агентів спецслужб, залучених до розслідування паранормальних явищ і пошуки інопланетян.

В кінці 2000 року австралійські військові вирішили припинити прийом відомостей про НЛО, попросивши небайдужих представників громадськості направляти інформацію про дивні інциденти відразу в поліцію.

Як повідомлялось, США розсекретили документи про таємниче падіння НЛО в американському містечку в 1947 році, а також підтвердили, що тоді на Землю навідалися кілька гуманоїдів.

Читайте також:

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947

Вчені знайшли спосіб, як встановити контакт з позаземними цивілізаціями

Ізраїльтянин зняв на мобільний НЛО над Єрусалимом

Нова Зеландія оприлюднила засекречені дані про НЛО

Повʼязані теми:

Наступна публікація