Кеннеді незадовго до загибелі вимагав в ЦРУ інформацію про НЛО

Уфологи сприйняли нову інформацію як доказ того, що президента вбили люди, які не бажали оприлюднення правди про прибульців.

За 10 днів до загибелі від кулі вбивці президент США Джон Кеннеді зажадав показати йому надсекретні документи про НЛО, стверджує британська газета The Daily Mail. Видання послалося на нещодавно опублікований лист Кеннеді директорові ЦРУ від 12 листопада 1963 року, а також опублікувало фотокопії обох листів.

Як повідомляється, уфологи сприйняли це як доказ того, що президента вбили люди, які не бажали оприлюднення правди про прибульців.

ЦРУ розсекретило два листи, які написав у той день президент, на вимогу письменника Вільяма Лестера, відповідно до закону про свободу інформації. Одне послання Кеннеді направив в ЦРУ, а інше - у національне аерокосмічне агентство NASA.

У другому листі, адресованому главі NASA, Кеннеді висловив бажання співпрацювати з СРСР в освоєнні космосу. До того ж, за словами Лестера, кеннеді турбував той факт, що багато НЛО спостерігалося над територією СРСР. Президент боявся, що радянська влада помилково визнає ці НЛО ознакою американської агресії.

"Напевно, тому він хотів заволодіти інформацією про НЛО і забрати її з ведення НАСА, щоб сказати СРСР:" Послухайте, це не ми, це не наших рук справа, ми не здійснюємо провокацій ", - додав Лестер.

На думку конспірологів, лист Кеннеді привертає увагу до спірного "обгорілого досьє", яке американський уфолог Тімоті Купер отримав у 1999 році. За словами Купера, документ з обгорілими полями прислав невідомий співробітник ЦРУ, що служив там з 1960 по 1974 роки і стверджував, що вихопив папір з вогню, коли знищувалися надсекретні досьє. Автентичність цієї історії так і не вдалося перевірити.

"Як ви повинні знати, Улан наводить довідки про нашу діяльність, чого ми не можемо допустити", - нібито писав на першій сторінці документа директор ЦРУ. "Улан" - кодове ім'я президента Кеннеді для його охорони.

Дослідник НЛО Роберт Вуд, який купив "обгоріле досьє" у Тімоті Купера в 2001 році, досліджував папір, вік чорнила, вид шрифту та інші ознаки. Для цього він звернувся до послуг приватної експертної лабораторії, потужності якої, за його словами, не поступаються можливостям державних судових експертів. Але про результати її роботи поки нічого не повідомляється.

Читайте також:

Стівен Кінг розкриє таємницю вбивства Кеннеді

"Швидку", на якій везли тіло Кеннеді, продали на аукціоні за 120 тисяч доларів

Оприлюднено нові факти біографії Кеннеді: він був змушений займатися сексом і пити гормони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: