У Китаї народилася дівчинка з двома головами

Унікальні сіамські близнюки народилися у молодої китаянки: у дівчат дві голови, але спільні внутрішні органи.

Незвичайні сіамські близнюки з'явилися на світ у місті Суйнін в китайській провінції Сичуань – молода жінка народила цілком здорову і доношену дівчинку з двома головами.

Малята народилися за допомогою кесаревого розтину. Як показало обстеження, близнюки (вагою близько 4 кг і зростом 51 см) мають спільні основні внутрішні органи, при цьому, окрім двох голів, два стравоходи і "півтора" серця (ліве серце працює тільки для одного близнюка, а праве серце використовується обома).

Лікарі вважають розділення дітей практично неможливим. "Важко сказати, як вони житимуть у майбутньому, але нараз ми намагатимемося зробити все, щоб вони вижили", - розповів лікар з госпіталю в Суйніні Пу Юхуа.

На думку медиків, до появи сіамських близнюків могли призвести генні мутації, можливо, на ранньому терміні вагітності. Водночас повідомляється, що мати близнюків двічі проходила ультразвукове обстеження, яке не виявило аномалії – за словами фахівців, тому що ембріон проглядався у профіль. Про ненормальність майбутньої дитини батьки дізналися лише за два дні до пологів.

Наразі новонароджених доглядають і вивчають лікарі. Батьки (місцеві фермери), скоріш за все, відмовляться від проблемних малюків, оскільки сумніваються, що зможуть забезпечити їм належний догляд і медичне обслуговування.

Читайте також:

Американка народила близнюків з різницею в 11 років

У Грузії народилося теля з двома головами, 4 очима і 3 вухами

Китайська вівця народила цуценя. ФОТО

Медичне диво в Німеччині: народилася найбільш недоношена дитина в історії

У Китаї народилася дівчинка з двома головами

У Китаї народилася дівчинка з двома головами

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація