Медичне диво в Німеччині: народилася найбільш недоношена дитина в історії

Жінка народила дівчинку на 21-му тижні вагітності: немовля важило усього 460 грамів. Зараз дитині уже півроку і вона готова до життя без постійного нагляду лікарів.

Мешканка Німеччини народила найбільш недоношену дитину в історії. Дівчинка з'явилася на світ на 21-му тижні вагітності, тоді як зазвичай вагітність триває від 38 до 42 тижнів.

Лікарі назвали дивом те, що немовля змогло вижити за такого малого терміну. Зараз дитині на ім'я Фріда виповнилося уже 5,5 місяців.

Фактичні пологи у жінки пройшли ще 7 листопада минулого року. Але раніше медики уникали поширення інформації, боячись, що дитина не виживе. Вона народилася вагою усього лише 460 грамів зі зростом у 28 сантиметрів.

Для реабілітації дівчинці знадобилося майже півроку, однак тепер медики кажуть, що дитина, наскільки це дозволяє ситуація, здорова і готова до життя без постійного нагляду лікарів.

На сьогодні вага дівчинки становить 3,5 кг, а зріст - 50 см.

Професор Рейнальд Реппе, директор педіатричної клініки, де новонароджена проходила реабілітацію, запевнив, що в майбутньому Фріда має всі шанси рости, як нормальні діти, які народилися після 9 місяців вагітності матерів.

Реппе назвав цей випадок "справжнім дивом", тому що в більшості випадків діти до 22 тижнів не мають шансів на виживання через недостатній розвиток легенів, серця і головного мозку.

"Всі 5,5 місяців Фріда перебувала в абсолютно стерильних умовах. Устаткування відповідало за подачу до її організму кисню і поживних речовин", - розповів лікар.

За його словами, всі діти, які народилися до 8 місяців, вважаються недоношеними.

Недоношені діти до 32 тижнів розвитку відносяться до високої категорії ризику і можуть в майбутньому зіткнутися з проблемами у фізичному і розумовому розвитку.

Читайте також:

Шестикласниця народила дитину посеред уроку

Учені порахували, скільки статевих актів необхідно для зачаття

Вперше у світі дитині пересадили штучне серце

Медичне диво у Києві: голос матері вивів сина з коми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: