Міка Ньютон призначена Послом Миру

Дата публікації
Перегляди
4759
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Представниця України на "Євробаченні-2011" Міка Ньютон отримала звання Посла Миру за своє волонтерство та роботу у сфері захисту прав дітей.

Рада Міжнародного комітету захисту прав людини схвалила рішення про призначення Міки Ньютон Послом Миру за її роботу у сфері захисту прав дітей, волонтерство та активну благодійну роботу із дитячими будинками по всій території України.

Про це у своєму зверненні повідомив голова Міжнародного комітету Ігор Данилов. Він закликав всіх закордонних українців та партнерів організації в Європі підтримати СМС-голосуванням Міку Ньютон, яка сприятиме покращенню іміджу країни на міжнародній арені.

"Мільйони українців, які проживають у Європі повинні підтримати Україну на "Євробаченні-2011". 12  травня ми побачимо виступ Міки Ньютон в Дюссельдорфі. Давайте своєю підтримкою допоможемо їй гідно представити Україну в Європі", - заявив Ігор Данилов у відкритому листі до закордонних українців.

Міку Ньютон ця новина застала після другої репетиції.

"Як член Міжнародного комітету захисту прав людини я добре знайома з його діяльністю і сама беру активну участь у його заходах. Для мене велика честь отримати таке високе звання, але не менш значимою для мене є інша нагорода - вдячні посмішки хворих і одиноких діток, які позбавлені радості сімейного спілкування".

Читайте також:

Міка Ньютон попросила європейців молитися за неї та слати смс

Букмекери скептично оцінюють шанси України на Євробаченні

У Німеччині відкривається "Євробачення-2011"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4759
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація