У Німеччині відкривається "Євробачення-2011"

У Німеччині відкривається "Євробачення-2011"

У Німеччині відкривається "Євробачення-2011"

У суботу відкривається конкурс "Євробачення-2011". Церемонія відбудеться в німецькому Дюссельдорфі.

Музичний конкурс "Євробачення-2011" відкривається сьогодні. Урочиста церемонія відбудеться в німецькому Дюссельдорфі.

Червоною доріжкою пройдуть учасники делегацій 43-х країн. Україна на конкурсі представлятиме співачка Міка Ньютон, вона виступить під номером 6 у другому півфіналі конкурсу.

Імена п'яти фіналістів вже відомі. Вони представляють країни, які є найбільшими донорами Європейської телерадіомовної спілки (EBU) - організатора конкурсу. Переможниця 2010 року, співачка з Німеччини Лєна Майер-Ландрут вийде на сцену 16-й з піснею "Taken by a stranger".

Тенору з Франції Аморі Васса і британській поп-групі Blue, яких букмекерські контори й музичні критики називають в числі фаворитів, випали 11-й і 14-й номери відповідно. Виконавцям з Італії та Іспанії дісталися 12-й і 22-й номери.

Учасників фіналу з інших 38 країн Європи і з Ізраїлю буде обрано за підсумками двох півфіналів.Олексій Воробйов представить на конкурсі Росію вже в першому з них - 10 травня. Росіянин виступить під англійською версією свого імені Alex Sparrow з композицією "Get you" сьомим.

У цей же день з колишніх радянських республік у боротьбу під номером 4 вступить Вірменія, 18 - Азербайджан, 9 - Грузія і 17 - Литва.

Другий півфінал відбудеться 12 травня. У цей день серед інших на сцену вийдуть учасники з Білорусі (номер 16), Латвії (номер 17), Молдавії (номер 7), Україна (номер 6) та Естонії (номер 15).

Переможець конкурсу "Євробачення-2011" стане відомий 14 травня.

Читайте також:

Букмекери прогнозують Франції перемогу на "Євробаченні-2011"

Міка Ньютон виступить на "Євробаченні" шостою

Букмекери визначили переможця "Євробачення"

Дана Інтернешнл знову виступить на "Євробаченні"

Повʼязані теми:

Наступна публікація