У Німеччині відкривається "Євробачення-2011"

У суботу відкривається конкурс "Євробачення-2011". Церемонія відбудеться в німецькому Дюссельдорфі.

Музичний конкурс "Євробачення-2011" відкривається сьогодні. Урочиста церемонія відбудеться в німецькому Дюссельдорфі.

Червоною доріжкою пройдуть учасники делегацій 43-х країн. Україна на конкурсі представлятиме співачка Міка Ньютон, вона виступить під номером 6 у другому півфіналі конкурсу.

Імена п'яти фіналістів вже відомі. Вони представляють країни, які є найбільшими донорами Європейської телерадіомовної спілки (EBU) - організатора конкурсу. Переможниця 2010 року, співачка з Німеччини Лєна Майер-Ландрут вийде на сцену 16-й з піснею "Taken by a stranger".

Тенору з Франції Аморі Васса і британській поп-групі Blue, яких букмекерські контори й музичні критики називають в числі фаворитів, випали 11-й і 14-й номери відповідно. Виконавцям з Італії та Іспанії дісталися 12-й і 22-й номери.

Учасників фіналу з інших 38 країн Європи і з Ізраїлю буде обрано за підсумками двох півфіналів.Олексій Воробйов представить на конкурсі Росію вже в першому з них - 10 травня. Росіянин виступить під англійською версією свого імені Alex Sparrow з композицією "Get you" сьомим.

У цей же день з колишніх радянських республік у боротьбу під номером 4 вступить Вірменія, 18 - Азербайджан, 9 - Грузія і 17 - Литва.

Другий півфінал відбудеться 12 травня. У цей день серед інших на сцену вийдуть учасники з Білорусі (номер 16), Латвії (номер 17), Молдавії (номер 7), Україна (номер 6) та Естонії (номер 15).

Переможець конкурсу "Євробачення-2011" стане відомий 14 травня.

Читайте також:

Букмекери прогнозують Франції перемогу на "Євробаченні-2011"

Міка Ньютон виступить на "Євробаченні" шостою

Букмекери визначили переможця "Євробачення"

Дана Інтернешнл знову виступить на "Євробаченні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: