Міка Ньютон виступить на "Євробаченні" шостою

Дата публікації
Перегляди
4593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міка Ньютон виступить на "Євробаченні" шостою

Міка Ньютон / Фото: PHL.com.ua

У другому півфіналі українська співачка Міка Ньютон виступить під шостим номером. Фінал конкурсу відбудеться 14 травня.

Співачка Міка Ньютон виступить під номером 6 у другому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2011", який відбудеться в травні в Дюссельдорфі. У вівторок, 15 березня, відбулося жеребкування учасників "Євробачення".

Імена п'яти фіналістів вже відомі. Вони представляють країни, які є найбільшими донорами Європейської телерадіомовної спілки (EBU) - організатора конкурсу. Переможниця 2010 року, співачка з Німеччини Олена Майер-Ландрут вийде на сцену 16-ою з піснею "Taken by a stranger". Тенору з Франції Аморі Васса і британській поп-групі Blue, яких букмекерські контори й музичні критики називають в числі фаворитів, випали 11-й і 14-й номери відповідно. Виконавцям з Італії та Іспанії дісталися 12-й і 22-й номери.

Учасники фіналу з інших 38 країн Європи та з Ізраїлю буде обрано за підсумками двох півфіналів. Олексій Воробйов представить на конкурсі Росію вже в першому з них - 10 травня. Росіянин виступить під англійською версією свого імені Alex Sparrow з композицією "Get you" сьомим. У цей же день з колишніх радянських республік у боротьбу під номером 4 вступить Вірменія, 18 - Азербайджан, 9 - Грузія і 17 - Литва.

Другий півфінал відбудеться 12 травня. У цей день серед інших на сцену вийдуть учасники з Білорусі (номер 16), Латвії (номер 17), Молдавії (номер 7), Україна (номер 6) та Естонії (номер 15).

Нагадаємо, переможець конкурсу "Євробачення-2011" стане відомий 14 травня.

Читайте також:

Міка Ньютон таки поїде на "Євробачення - 2011"

Тимофій Нагорний: "Міка Ньютон - це моє життя"

Продюсер Міки Ньютон відмовляє її від участі у повторному відборі на "Євробачення"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація