3 березня повторно визначать представника України на "Євробаченні"

3 березня повторно визначать представника України на "Євробаченні"

Переможниця голосування Міка Ньютон / Фото: PHL.com.ua

Надходить безліч звернень глядачів, в яких ставляться під сумнів результати фіналу національного відбору.

 3 березня відбудеться переголосування за фіналістів національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2011". Про це повідомляє прес-служба Національної телекомпанії України.

Як заявили у НТКУ, телеканал провів фінал національного відбору на конкурс "Євробачення" чесно і прозоро, відповідно до міжнародних правил і вимог.

"Після проведення фіналу національного відбору громадськість неоднозначно сприйняла підсумкові результати. Надходить безліч звернень глядачів, в яких ставляться під сумнів результати фіналу національного відбору", - наголошується в повідомленні.

У НТКУ зазначили, що вони проти будь-яких спекуляцій щодо "Євробачення", а також нагадали, що у національному відборі вже визначилися три явні лідери, які мають підтримку і любов глядачів: Міка Ньютон, Злата Огнєвіч і Джамала.

Щоб зняти непотрібний ажіотаж, Національна телекомпанія України виступає з ініціативою до цих трьох учасників з пропозицією виступити у четвер, 3 березня 2011 року, з 21.30 до 23.00 в прямому ефірі Першого Національного. Під час проведення ефіру буде відкрита лінія для SMS-голосування", - зазначили у НТКУ.

Враховуватиметься лише один голос з одного телефонного номера. Номер телефону, на який прийматимуться SMS на підтримку виконавців, буде оприлюднений з моменту початку трансляції.

Нагадаємо, 27 лютого відбувся фінал конкурсу з відбору учасника від України на пісенний конкурс "Євробачення". Переможця серед 19 учасників фіналу визначали шляхом SMS-голосування (45% голосів), Інтернет-голосування (10%) і голосами журі (45%). У сумі найбільшу кількість балів одержала Міка Ньютон. На другому місці виявилася Злата Огнєвіч, на третьому - Джамала.

Раніше вибухнув скандал, пов'язаний з результатами Інтернет-голосування. Адміністрація сайту виявила, що в рейтингу лідерів "присутні накрутки". З'ясувалося, що близько половини голосів, відданих за EL Кравчука, сфальсифіковані. Подібна ситуація спостерігається і в інших лідерів - Міки Ньютон, Джамали і Дар'ї Медової.

Хід SMS-голосування також був неконтрольованим - з одного номера можна було послати будь-яку кількість голосів. Таким чином сотні а то й тисячі голосів запросто могли бути віддані одним-двома людьми, надіславши відповідне кількість SMS-ок.

Адміністрація національного відбору "Євробачення-2011" провела перерахунок голосів. У результаті проведеної перевірки, результати українського конкурсу залишилися незмінними.

Читайте також:

Тимофій Нагорний: "Міка Ньютон - це моє життя"

Участь України у "Євробаченні" під загрозою через борги

Переможницю "Євробачення-2010" звинуватили в плагіаті

3 березня повторно визначать представника України на "Євробаченні"

3 березня повторно визначать представника України на "Євробаченні"

Повʼязані теми:

Наступна публікація