Тимофій Нагорний: "Міка Ньютон - це моє життя"

Міка Ньютон відсвяткувала 15-річчя свого творчого життя та влаштувала шоу з маленькими ангелами та еквілібристами.

Днями у київському концерт-холі "Оазис" відбулася презентація десятого кліпу Міки Ньютон на пісню "Ангел", з якою співачка бере участь у відборі на "Євробачення-2011".

У цей вечір Міка зібрала навколо себе друзів, колег і просто шанувальників творчості, щоб разом відсвяткувати не тільки презентацію нового відео, але і відразу дві важливі для Ньютон дати: 15-річчя з дня початку творчого життя і 5-річчя проекту "Міка Ньютон".

Серед гостей був Тимофій Нагорний, який спеціально для презентації підготував концептуалье вбрання: футболку з фотографією Мікі і написом "Newton is my life". На запитання журналістів - в якому сенсі написано "це моє життя", Тимофій з посмішкою відповідав: "У прямому! Зараз я і вся наша команда живемо тільки Мікою Ньютон, її творчістю і підготовкою до "Євробачення".

Міка Ньютон та маленькі ангели / Фото: ТСН.ua
Глядачів Міка Ньютон розважала презентацією кліпу, новими хітами, шоу еквілібристів. А також заспівала пісню "Only one road" Селін Діон, з якою починала свою карє'ру співачки.

"З цією піснею мене вперше помітив мій колишній продюсер і тому я вважаю, що саме з неї почалася Міка Ньютон. А потім вже була "Аномалия", "Белые лошади", - артистка розповіла глядачам.

Гостей на заході було близько багато. Серед них: Руслана та Олександр Ксенофонтов, Ян Табачник, Валід Арфуш, Гайтана та Едуард Клім, дует "Алібі", діджей Паша, Володимир Вірчыс, Руслана Писанка, Ольга Сумська, Денис Повалій, співачка Альоша, Тала Калатай, дядя Жора, Віктор Павлік, Сергій Костецький, Тетяна Гончарова, Марта, Анжеліка Рудницька, Сашко Положинський, гурт "Авіатор", Руслан Квінта та багато інших.

Читайте також:

Міка Ньютон покинула свого продюсера

Міка Ньютон побувала у Barbie

Міка Ньютон вночі побувала на Лисій горі

Повʼязані теми:

Наступна публікація