Міка Ньютон побувала у Barbie

12 грудня пройшов фінал першого всеукраїнського конкурсу дитячих мрій "Зірка Barbie".

Протягом трьох місяців зіркове журі на чолі з Тіною Кароль обирало найкращі цікаві історії, ескізи елегантного одягу та фешн-сторі Barbie в образі професій дитячих мрій.

За умовами конкурсу дітям пропонувалося помріяти про своє зіркове майбутнє та виконати одне або кілька завдань. У номінації "Історія успіху" конкурсантки писали історії свого майбутнього успіху в родині, професії, житті. У номінації "Колекція модного одягу" - створювали ексклюзивні колекції вишуканого одягу для своєї Barbie. А у номінації "Фешн-сторі" маленькі українки спробували себе в ролі справжніх фотографів, зробивши серію фотознімків Barbie в образі зірки омріяної професії.

міка ньютон, барбі
Міка Ньютон побувала на вечірці Barbie
Оцінювали дитячу творчість справжні українські зірки: модельєр Оксана Караванська, фотограф Олександр Мордерер, письменник та видавець Іван Малкович, а також голова журі конкурсу співачка Тіна Кароль. Головною ж родзинкою конкурсу стало те, що визнані майстри своєї справи не лише обирали переможниць, а й провели для них професійні майстер-класи та допомогли втілити у життя найкращі роботи.

"Мене зворушили мрії учасниць конкурсу – такі відверті й свіжі, а особливе враження справили дизайнерські знахідки фіналісток", - каже Оксана Караванська.

Особливим подарунком для всіх присутніх стала присутність на фінальній вечірці співачки Міки Ньютон.
"Я вважаю, що конкурси – невід’ємна складова для досягнення успіху, - сказала Міка. - І не варто засмучуватись якщо ти не перемогла. Навпаки, потрібно поміркувати і зрозуміти, де ти недопрацювала, щоб наступного разу поліпшити свої результати".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: