Михайла Задорнова обікрали "тупі" американці

Михайла Задорнова обікрали "тупі" американці

Михайло Задорнов

У США обікрали російського гумориста Михайла Задорнова, який часто називав американців "тупими". Після концерту у нього поцупили 40 тисяч доларів.

Знаменитий російський гуморист Михайло Задорнов всім відомий своєю нелюбов'ю до США і жителів цієї країни. Зокрема, у своїх виступах він часто висловлював сумнів у інтелектуальних здібностях американців і називав їх "тупими". Як виявилося, мешканців США артист не любить не даремно. Нещодавно він дав концерт в одному з американських міст, проте після закінчення виступу виявив, що його імпресаріо кудись зник, а з ним зникло і 40 000 доларів.

Таким чином, Михайло Миколайович отримав ще одне підтвердження того, що в США емігрують, в основному, непорядні люди.

Після цього інциденту Задорнов заявив, що більшість емігрантів думають тільки про те, як би що-небудь вкрасти. За визнанням самого артиста, не встиг він приїхати в США, як йому відразу ж розповіли, як можна вкрасти велосипед.

Наприклад, перед входом до супермаркету американець залишає свій велосипед, прикувавши переднє колесо до спеціальної стійки. Після того, як власник велосипеда йде за продуктами, росіянин бере свій замок, і приковує той же велосипед до стійки, тільки за заднє колесо.

Американець повертається, і, звільнивши від свого замку переднє колесо, бачить, що його транспортний засіб прикутий ще й за заднє, після чого повертається в магазин, щоб знайти власника іншого кола, з думкою, що він це зробив випадково. У цей час крадій відкриває замок і їде на вкраденому велосипеді.

Читайте також:

Задорнов купив дівчині квартиру за 200 тисяч доларів

Батьки Рікі Мартіна не проти, що він гей

Кортні Лав вирішила запустити власне реаліті-шоу

Повʼязані теми:

Наступна публікація