Задорнов купив дівчині квартиру за 200 тисяч доларів

Знаменитий гуморист Михайло Задорнов розповів, як він ділить з дружиною майно.

Чесно кажучи, дзвонити Михайлу Миколайовичеві було соромно. Всі розмови про його розлучення, розділ майна та інше - зовсім не те, про що хочеться говорити з дійсно розумною і веселою людиною. Але Задорнов сам кинувся на амбразуру:

"Та я розлучався в житті сім разів. А майно ділю постійно! Проблема з дирижаблем. Його я залишив собі. А ось три гаражі на Никуліній Горі залишилися дружині. І вона мені не дає палива. Навіщо тоді дирижабль? А ще я збираюся купити аеропорт в Ботсвані замість дачі. Ділянка на Луні вже продана, не хвилюйтеся".

"Розлучився я чи ні, я вам все одно не скажу. Я вважаю, що якщо хтось публічно думає про особисте життя, то жодної любові точно немає. Я з Велтою навчався в одному класі 11 років. Ми вперше побачилися в три роки. Могли б і раніше, оскільки наші матері лежали в одному пологовому будинку. Наші стосунки з її мамою - дивовижні. Мені навіть старообрядці на Алтаї говорили: ми поважаємо вас за те, що ви ніколи не жартуєте над тещею! І невже хтось може подумати, що, навіть якщо б у мене були якісь розбіжності, я б став ділити майно? З людиною, яка рідніше рідних?"

На запитаня, чи образливо Задорнову. що його називають жлобом, сказав так:

"Ви б знали, на що я витрачаю гроші цього року. Я видаю книги за свій рахунок, допомагаю знімати документальні фільми, ми зараз в Ризі відкриваємо російську бібліотеку. За 200 тисяч доларів купив квартиру дівчині з самодіяльності, яка залишилася одна після смерті матері. Ні, невже хтось думає, що я ділитиму майно? І хоч би кому це було цікаво!"

Читайте також:

Рене Зельвегер голою розгулює по вулиці

Плакат Мадонни в образі Діви Марії повісили над Віслою

Звєрєв найняв двійника, щоб замінив його в сексуальних втіхах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: