Міка Ньютон покинула свого продюсера

Юна співачка Міка Ньютон розповіла, чому вона пішла від продюсера і чим хоче займатися далі.

Міка Ньютон зізналася, що рішення піти від Юрія Фальоси прийшло до неї приблизно рік тому. Зараз же вона повністю впевнена в правильності свого вибору і не збирається продовжувати контракт, але спробує зберегти з Юрієм дружні взаємини.

"Спілкуватися з цією людиною – так, працювати – ні. Я вдячна йому за те, що відкрив мене. Але зараз хочу спробувати все робити сама", – говорить артистка.

Правда, не все так гладко в розриві продюсера із співачкою. За словами Міки, досі є багато фінансових питань. Міка продовжуватиме виступати під своїм сценічним псевдонімом, не дивлячись на те, що Юрій Фальоса вже шукає нову "Міку Ньютон".

У співачки зараз ціла армія юристів, які допомагають їй вирішити ситуацію, що склалася. А на випадок, якщо зі сценою у Міки не складеться, вона серйозно замислюється про акторську кар'єру. 

"Я дуже хочу займатися акторською майстерністю. - Мені вже пропонували зніматися в рейтингових серіалах, – говорить співачка. – Продюсерам все подобається, окрім "українського акценту".

До речі, хлопець артистки – німецький співак Саймон Новскі – ніяк не вплинув на її рішення про відхід в "вольне плавання". Крім того, Міка спростовує всі чутки про вагітність і швидке весілля. Ньютон завіряє, що вони з Саймоном одружаться лише тоді, коли зароблять на весілля її мрії.

Читайте також:

Літак з Демі Мур та Ештоном Катчером здійснив вимушену посадку

Син Майкла Дугласа попався на наркотиках

Cesaria Evora через скандал так і не приїхала до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: