Топ-10 найшкідливіших продуктів для організму

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Топ-10 найшкідливіших продуктів для організму

Дієтологи назвали найшкідливіше / Фото: Архів

Дієтологи назвали продукти, через які люди помирають швидше, аніж могли би, якби харчувалися правильно.

Дієтологи склали список найбільш шкідливих для організму продуктів, які призводять до ожиріння, до серцевих захворювань, до хвороб шлунково-кишкового тракту та вкорочують життя людини.

1. Жувальні цукерки, пастила, "мейбони", "чупа-чупси". Вони містять величезну кількість цукру, хімічні добавки, барвники, замінники і так далі.

2. Чіпси дуже шкідливі для організму. Чіпси - це не що інше, як суміш вуглеводів і жиру в оболонці фарбників і замінників смаку. Так само нічого доброго не принесе поїдання картоплі-фрі.

3. Солодкі газовані напої - суміш цукру, хімії і газів сприяє швидкому розподіленню шкідливих речовин в організмі. Газовані солодкі напої шкідливі і високою концентрацією цукру - в еквіваленті чотири-п'ять чайних ложок, розбавлених в склянці води. Тому, вгамувавши спрагу такою газованою водою, ви вже через п'ять хвилин знову захочете пити.

4. Шоколадні батончики. Це гігантська кількість калорій у поєднанні з хімічними добавками, генетично модифікованими продуктами, фарбниками і ароматизаторами.

5. Сосиски і ковбаси. М'ясні делікатеси залишаються одними з найшкідливіших продуктів. Вони містять так звані приховані жири (свиняча шкірка, сало, жир), все це завуальовується ароматизаторами і замінниками смаків. Багато виробників м'ясних виробів використовують трансгени. Так, сосиски, сардельки, ковбаси на 80% складаються з трансгенної сої.

6. Жирне м'ясо сприяє утворенню бляшок холестеринів на судинах, що прискорює старіння організму і веде до виникнення серцево-судинних захворювань.

7. Майонез. Майонез дуже калорійний продукт, окрім цього містить величезну кількість жирів і вуглеводів, а також барвники, підсолоджувачі, замінники і так далі. До шкідливих продуктів належить не тільки майонез, але і кетчуп, різні соуси і заправки, в широкому асортименті представлені на прилавках магазинів.

8. Локшина швидкого приготування. Все це суцільна хімія, що завдає безсумнівної шкоди вашому організму.

9. Сіль. Сіль знижує тиск, порушує кислотно-сольовий баланс в організмі, сприяє скупченню токсинів. Тому, якщо відмовитися від неї ви не в силах, то, як мінімум, намагайтеся не вживати її у великих кількостях.

10. Алкоголь. Навіть у мінімальних кількостях заважає засвоєнню вітамінів. Крім того, алкоголь дуже калорійний.

Читайте також:

Стоматологи склали список продуктів і звичок, які руйнують зуби

Учені знайшли найпростіший спосіб боротьби з целюлітом

Вчені довели, що шоколад корисніший за фрукти

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація