Ще одна жінка подала до суду на Гальяно

Ще одна жінка подала до суду на Гальяно

Джон Гальяно

Відомий дизайнер Джон Гальяно образив не лише пару: 41-річного Філіпа Віржита та 35-річну Жеральдін Блох, на нього поскаржилась ще одна француженка.

Ще одна француженка звинуватила знаменитого британського модельєра Джона Гальяно в антисемітських висловах і п'яних образах. У комісаріат поліції Третього округу Парижа звернулася ще одна пані, яка заявила, що в жовтні 2010 року також постраждала від поведінки Гальяно. За її словами, інцидент стався в тому ж барі La Perle, де і перший.

"Вона стверджує, що була вражена поведінкою Гальяно, який причепився до неї без жодних очевидних причин, і при цьому перебував у стані алкогольного сп'яніння", - наводить видання слова джерела в поліції.

Адвокат Гальяно зазначив, що нічого не знає про існування другого позову, а в першій справі його підзахисний став заручником однобічного трактування подій.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 25 лютого, стало відомо, що Гальяно був затриманий паризькою поліцією за хуліганську поведінку і образи на адресу пари відвідувачів у паризькому закладі La Perle. Скривдженими виявилися двоє відвідувачів - 41-річний Філіп Віржиті (Philippe Virgiti) і 35-річна Жеральдін Блох (Geraldine Bloch).

Відразу після цього дім високої моди Christian Dior, де Гальяно створює колекції з 1996 року, поспішив оголосити, що тимчасово усуває свого арт-директора з посади, незважаючи на те, що через тиждень повинні розпочатися покази.

Читайте також:

Заарештовано модельєра Джона Гальяно

У Парижі Гальяно показав квіткову феєрію

Гальяно зачарував Париж циліндрами, вуаллю та капелюшками

Повʼязані теми:

Наступна публікація