В Європі дитячий журнал помилково вийшов з порнокартинками

Останній номер дитячого журналу для малювання Dessiner помилково вийшов з ілюстраціями для порнографічного журналу.

Останній номер дитячого журналу для малювання Dessiner, який виходить у Франції, Швейцарії та Бельгії, помилково вийшов з ілюстраціями для порнографічного журналу. Через помилку журнал було відкликано з продажу.

Помилку виявила мешканка Швейцарії, яка придбала журнал перед авіаперельотом з двома доньками 10 та 16 років. Але вдома, гортаючи журнал, вона виявила, що серед пояснень технік малювання розміщено 16 сторінок порнографічного змісту.

Як розповіла сама жінка, спочатку вона подумала, що це жарт, але прийшовши в кіоск, де вона купила журнал, з'ясувала, що всі наявні примірники цього номера журналу - точно з такою ж вставкою для дорослих.

Поліцію, дистриб'ютора у Швейцарії та видавництво журналу у Франції попередили про незвичайний зміст номера.

"З міркувань безпеки всі екземпляри журналу відкликали з продажу у Франції, Бельгії і Швейцарії", - йдеться в повідомленні видавництва Multimedia Press.

Головний редактор Multimedia Press висуває гіпотезу, що помилка була допущена в друкарні.

"Цілком ймовірно, під час налаштування брошурувальної машини було використано кілька журналів, які віддруковувалися раніше", - пояснив він виданню l'Express.

Журнал Dessiner розходиться тиражем більш ніж 10 тис. примірників по всій Європі. Але, за запевнянням видавництва Multimedia Press, бракованими можуть бути не більш як 30 примірників, а швидше за все, і менше - від одного до десяти.

Читайте також:

Американка завагітніла і народила негра після перегляду порнофільму

Змія вкусила порнозірку в груди і померла від отруєння силіконом (відео)

Голий чоловік зайшов в чужий офіс, щоб подивитися порнографію

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація