Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британська розвідка попередила Росію про ізоляцію

Москва намагається підірвати західні демократії, вважає високопосадовець.

Москва використовує свою розвідку та військових для здійснення "явних порушень міжнародних правил", переконаний глава служби британської контррозвідки MI5 Ендрю Паркер.

Під час виступу у Берліні він сказав, що Росія ризикує стати "більш ізольованою країною", якщо продовжуватиме порушувати міжнародні норми права, пише Sky.

Стосовно спроби отруєння Сергія та Юлії Скрипаль, глава служби британської контррозвідки MI5 каже, що "потрібно прояснити світло через туман брехні, напівправди та обману, який виливається з їхньої пропагандистської машини".

За словами Паркера, Британія і Європейський союз повинні налагодити тісне партнерство в галузі безпеки, щоб протистояти "спробам Москви підірвати західні демократії".

Раніше британська поліція та спецслужби встановили головних підозрюваних у спробі вбивства колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Про це повідомляє британське видання The Telegraph з посиланням на свої джерела. Контртеррористичний відділ поліції зараз намагається побудувати справу проти підозрюваних. Правоохоронці вважають, що вони вже повернулися до Росії.

10 квітня стало відомо, що Юлію Скрипаль виписали з лікарні, а її батько вийшов з критичного стану. Організація із заборони хімічної зброї дійшла висновку, що влада Великої Британії правильно ідентифікувала речовину, якою було отруєно російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Організація із заборони хімічної зброї підтвердила російське походження "Новачка".

ВідеоЗ'явились нові подробиці отруєння Скрипалів у Британії

В інтерв'ю виданню The New York Times голова Організації із заборони хімічної зброї заявив, що було використано рідку форму "Новачка" від 50 до 100 грамів. Така велика доза, за його словами, підтверджує, що речовина була розроблена в якості зброї, а не з науковою метою. При цьому отруту виявили не лише на дверній ручці помешкання Скрипалів, а також в парку, де їх знайшли непритомними.

З'явились нові подробиці отруєння Скрипалів у Британії

Залиште свій коментар

Вибір редакції