Чарівна "банда білявок" здивувала бразильську поліцію

Дата публікації
Перегляди
2694
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чарівна "банда білявок" здивувала бразильську поліцію

Поліція Сан-Паулу розшукує привабливих і небезпечних дівчат / Фото: DHPP

Пропрацювавши 31 рік у бразильській поліції, Хоаквім Діас Алвес вперше зіткнувся з правопорушенням, у якому поєднуються злочинні наміри та зваблива краса, і яке могло трапитися хіба що в кіно.

Протягом багатьох місяців група молодих привабливих білявок викрадала людей з торговельних центрів у Сан-Паулу, грабувала їх, а тоді витрачала гроші з їхніх кредитних карток. Хоаквім Діас Алвес, який очолює відділ боротьби з викраденнями у поліції Сан-Паулу, розповів, що злочинці володіють кількома мовами, мають гарні манери, а деякі з них навіть навчалися за кордоном.

Проте, за словами поліцейського, особливість справи в тому, що головна зброя злочинів – зваблення, адже всі дівчата напрочуд привабливі.

У Бразилії представниць цього злочинного угрупування називають "бандою білявок" - через колір волосся більшості учасниць.

"Експрес-викрадення"

Так звані "експрес-викрадення", під час яких жертву викрадають на кілька годин, поки з її кредитних карток знімаються гроші, - дуже поширений вид грабунку в Латинській Америці.

Своїх жертв злочинці обирали в торговельних центрах. Це переважно були багаті жінки, зовні схожі на котрусь із представниць банди, аби потім можна було з легкістю скористатися відібраною кредиткою.

Після вибору жертви за нею слідували до машини, де й відбувалося пограбування: жінку змушували відкрити автомобіль та віддати цінні речі – документи, коштовності, кредитні картки.

А потім наставав час задіювати свої чари, аби зірвати головний приз: одна з блондинок йшла по магазинах та причаровувала продавців своєю красою і дружнім ставленням, аби не викликати жодних підозр під час розрахунку краденою кредиткою.

Найулюбленішими місцями білявок для витрачання чужих грошей були магазини електроніки, але дівчата також полюбляли зазирати у крамниці дизайнерського одягу та просто знімати готівку через банкомати.

"Блондинки в законі"

Пан Алвес розповідає, що банда була надзвичайно добре підготована та організована: вона складалася з "відділу" власне викрадень, та "відділу", що займався витрачанням грошей жертви, доки вона перебувала в утриманні білявих злочинниць.

За наявною інформацією банда діє вже понад три роки. За цей час дівчата встигли викрасти та пограбувати щонайменше 50 осіб.

Проте, за словами поліції, кількість людей, що називають себе жертвами білявих нападниць, нині зростає після того, як про злочини почали активно писати ЗМІ.

Поліція вважає, що зараз банда поступово згортає свою діяльність.

Цими днями було затримано єдину темноволосу учасницю банди та чоловіка, пов'язаного з викраденнями у Сан-Паулу. Поліція припускає, що вони допомагали білявкам у викрадати жінок і, зокрема, керували автомобілем, на якому жертв перевозили до місць утримання.

Охоронці порядку також повідомляють про арешт ще однієї білявки, проте дівчина спростовує свою причетність до злочинного угруповання.

Тим часом полювання на злочинниць-красунь триває: поліція розшукує щонайменше ще чотирьох дівчат.

Пан Алвес каже, що це суто жіноча банда, де всім керують жінки.

Наразі триває слідство з метою з'ясувати, скільки грошей встигли витратити біляві грабіжниці, проте поліція вже зараз каже, що сума виходить доволі кругленька. Адже лише за один раз злочинці відібрали у жертви близько 9000 доларів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2694
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація