Екс-президента Польщі Леха Валенсу госпіталізували до лікарні

У політика виникли проблеми з кровообігом.

Колишнього президента Польщі 73-річний Лех Валенса госпіталізували до лікарні через проблеми з кровообігом.

Про це повідомив син екс-президента Ярослав Валенса, передає польське агентство PAP. Він уточнив, що батька доправили до кардіологічного відділення клінічного центру Гданського університету. А на сторінці Леха Валенси у Facebook розміщено кілька фотографій, на яких екс-президент у лікарні позує з працівниками закладу.

Водночас Ярослав Валенса уточнив, що окремі результати обстеження його батька є "тривожними", тому, напевно, екс-главі держави доведеться залишитися в лікарні. Завтра, 10 липня, він планував взяти участь у громадській акції у Варшаві на підтримку свободи слова. Проте на даний момент невідомо, чи дозволять йому це лікарі. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Лех Валенса був першим президентом Польщі після падіння соціалістичного режиму, від 1990 до 1995 року. У 1980-х роках він був лідером профспілки "Солідарність", яка стала одним з організаторів зміни режиму в країні.

У лютому 2016-го у вдови колишнього глави МВС Польської Народної Республіки були виявлені документи, які, як припустили в польському Інституті національної пам'яті, можуть свідчити про співпрацю Валенси зі спецслужбами комуністичної Польщі. Сам екс-президент спростував можливість будь-яких зв'язків зі службами держбезпеки за комуністичного режиму.

Залиште свій коментар