Евакуатор забрав авто з двомісячною дитиною

Хорватські евакуатори забрали неправильно припаркований автомобіль, в якому знаходилася двомісячна дитина.

Батьки змогли забрати дитину тільки на штрафстоянці, передає агентство "Франс Прес", посилаючись на місцеві ЗМІ. Сім'я з трьома дітьми зупинила автомобіль біля магазина в місті Спліт. Залишивши молодшу дитину з матір'ю в машині, батько відправився з двома іншими за покупками. Проте незабаром до них приєдналася і мати, а дитина знаходилася в машині.

Тим часом евакуатори забрали автомобіль, який був припаркований на пішохідному переході. Коли через 10 хвилин з магазину сімейство повернулося не виявило ні автомобіля, ні дитини. Тільки на штрафстоянці знайшли вони свою дитину, яка продовжувала спати в машині.

Штрафу за неправильну парковку з батьків не зажадали, уточнює агентство.

Подібні випадки відбуваються в різних країнах досить часто. Зокрема, водій евакуатора в американському місті Даллас випадково викрав в квітні семирічного хлопчика у його батьків. Батьки дитини не виявивши на місці машини, звернулися в поліцію. Втім водій евакуатора самостійно повернув хлопчика батькам.

У лютому в Санкт-Петербурзі також евакуювали машину разом із закритим в ній восьмилітнім хлопчиком, коли його батько вибіг в магазин за пляшкою води для двигуна, що перегрівся. За версією постраждалої сторони, батько побіг за евакуатором, кричучи, що в машині дитина. Через деякий час батько знайшов свого сина в цій же машині, яку відвезли на стоянку. Пізніше батько подав заяву в районне відділення міліції, вимагаючи провести службову перевірку і порушити кримінальну справу проти інспектора.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: