Француз судиться із роботодавцем через нудну роботу

Заявник наголошує, що через таку роботу у нього з'явилися проблеми із здоров'ям

Француз подав позов до суду на свого роботодавця через те, що останній доручав йому занадто нудну роботу, пише "Європейська правда" з посиланням на "The Telegraph"

Зазначається, що Фредерік Деснар вимагає від свого роботодавця 360 тис. євро за те, що працюючи у парфумерній компанії страждав від нудьги через надто легкі завдання.

"Я впав у депресію, мені було соромно отримувати зарплатню за те, що я нічого не роблю", - заявив Деснар.

Деснар підкресли, що протягом 4 років керівництво доручало йому рутинну роботу, внаслідок чого у нього з'явилися проблеми із здоров'ям.

Зокрема, у позові він вимагає компенсувати 360 тис. євро моральної шкоди. До цієї суми включено відпускні, а також відшкодування втраченого кар'єрного зростання.

Нагадаємо, один із акціонерів Facebook подав у суд штату Делавер проти компанії через план випуску нових цінних паперів соцмережі. Ім'я заявника не зазначається, проте наголошується, що йдеться про колективний позов, отже, до нього можуть приєднатися й інші акціонери соцмережі.

У тексті позову стверджується, що комітет ради директорів, схваливши випуск паперів, "недостатньо жорстко вів переговори" з Марком Цукербергом, щоб "отримати щось цінне" в обмін на посилення контролю глави компанії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: