Географія секс-пригод охоронців президента США розширюється

Дата публікації
Перегляди
2807
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Географія секс-пригод охоронців президента США розширюється

Агенти Обами у стрип-клубі у Сальвадорі вихвалялися тим, що вони американці / Фото: mir-pole.ru

З'ясувалося, що охорона американського президента вподобала стрип-клуби у Москві та Сальвадорі.

Охоронці Білла Клінтона розважалися у Москві ще 2000 році / Фото: AFP
У зв'язку з недавнім секс-скандалом з охоронцями президента США Барака Обами, які були вислані з Колумбії за зв'язки з повіями, американська Секретна служба почала розслідування пригод своїх співробітників і в інших країнах.

В результаті з'ясувалося, що охорона, яка забезпечує безпеку американського президента, була замішана ще в кількох подібних випадках. Віддавалися сексуальним втіхам вони і в Москві.

Ще у 2000 році, коли країну очолював Білл Клінтон, співробітники Секретної служби США, які відповідали за підготовку візиту президента в Росію, а також працівники вищої ланки адміністрації американського лідера були помічені серед відвідувачів елітного столичного стриптиз-клубу "Голодна качка" (Hungry Duck). При цьому "заходи", які вони відвідували, включали в себе в тому числі імітацію стриптизерками статевого акту на сцені.

Прес-секретар Білла Клінтона відмовився від коментарів.

Клуб "Голодна качка" був відкритий в середині 1990-х років. Заклад отримав популярність завдяки скандальним стриптиз-шоу, в яких одночасно брали участь до 920 жінок, а також іншими схожими заходами.

Клуб був закритий у 2009 році - за деякими даними, після того, як у його керівників виник конфлікт з низкою впливових російських чиновників.

Черговий скандал: ФБР і дипломати США вподобали стрип-клуб у Сальвадорі

Надбанням громадськості став і більш "свіжий" інцидент, що мав місце в Сальвадорі у березні 2011 року, про який напередодні повідомив американський телеканал KIRO-TV.

"Агенти Секретної служби під час візиту президента в Сальвадорі відвідували стрип-клуби, зустрічалися з повіями і вживали алкоголь у великій кількості. Кілька джерел повідомили про те, що перед візитом Обами в березні 2011 року в Сальвадор близько десятка агентів Секретної служби сильно напилися в місцевому стрип-клубі і платили за секс-послуги. Вони також добре провели час в ресторані, вихваляючись тим, що охороняють Обаму і тим, що є американцями", - поділилися журналісти.

Після ж, за словами анонімного представника фірми, що працює на американську адміністрацію за контрактом, кілька співробітників пройшли в свої номери в супроводі дівчат зі служби ескорт-послуг.

При цьому канал повідомив, що власник сальвадорського стрип-клубу не тільки підтвердив візит агентів Секретної служби, а й додав, що його заклад також відвідували співробітники Федерального бюро розслідувань (ФБР), Управління по боротьбі з наркотиками і посольства США.

У свою чергу Держдепартамент США заявив, що американське зовнішньополітичне відомство проведе розслідування на предмет того, чи порушували внутрішній розпорядок співробітники американського посольства у Вашингтоні.

В Управлінні по боротьбі з наркотиками також заявили, що їм "невідомо про випадки негідної поведінки" своїх співробітників, але вони займуться перевіркою всіх доступних звітів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2807
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація