Гей-вечірки в Пакистані визнали "культурним тероризмом"

Захід на захист прав секс-меншин, який пройшов у посольстві США в Пакистані, ісламісти охарактеризовали як "культурний тероризм".

Група консервативних ісламістів у Пакистані виступила із засудженням заходів на захист прав секс-меншин, які пройшли 26 червня в американському посольстві в Ісламабаді.

У заяві, опублікованій найбільшою ісламською партією Пакистану "Джамаат-і-Ісламі" від імені різних релігійних об'єднань, зустріч в посольстві охарактеризована як "культурний тероризм".

"Такі люди (гомосексуалісти) - справжнє прокляття суспільства і покидьки. Вони не заслуговують права називатися мусульманами або пакистанцями, і підтримка і захист, обіцяні їм адміністрацією США, є найгіршою формою культурного тероризму проти Пакистану", - йдеться у заяві.

У самому посольстві цей прийом назвали "першим святом" на честь лесбіянок, геїв, бісексуалів і транссексуалів (ЛГБТ) в Пакистані.

Звертаючись до представників ЛГБТ-спільноти, заступник посла США запевнив присутніх, що американська адміністрація буде підтримувати в Пакистані права сексуальних меншин.

Зазначимо, що в конституції Пакистану немає прямих згадок про гомосексуалістів.

Однак гомосексуальні стосунки вважаються тут незаконними і, відповідно до законів шаріату, які набули чинності в країні в 1990 році, можуть каратися биттям різками, тюремним ув'язненням і навіть смертю.

Читайте також:

Геї відкрили у Києві та Донецьку власну церкву

У Малайзії жіночних школярів відправляють до спецтаборів, щоб вони не стали геями

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

8-річну дівчинку в Пакистані змушували стати смертницею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: