МВС Росії хоче виховувати мораль дітей радянськими мультиками

Дата публікації
Перегляди
2344
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МВС Росії хоче виховувати мораль дітей радянськими мультиками

Глава МВС Росії Нургалієв хоче, щоб діти дивились радянські мультики / Фото: myltik.ru

"Треба повернути тих персонажів і героїв, на яких виховувалися цілі покоління дітей в нашій державі", - сказав Нургалієв.

Міністр внутрішніх справ Росії Рашид Нургалієв вважає необхідним частіше показувати радянські мультфільми, які будуть сприяти "моральному розвитку російських дітей". Про це він заявив на парламентських слуханнях у Раді федерації, присвячених концепції формування національного плану дій в інтересах дітей.

"Треба повернути наші мультики, треба повернути тих персонажів і тих героїв, на яких виховувалися цілі покоління дітей в нашій державі", - сказав Нургалієв.

За його словами, Росія - "особлива країна з серйозними цінностями і добротою", яких немає в інших країнах, а тому не можна копіювати різні зарубіжні моделі.

"Я вважаю, що настав той момент, що треба повернути все на свої місця", - додав міністр.

Напередодні Нургалієв, відомство якого часто критикують за тортури громадян в поліції, запропонував ввести для поліцейських курс "людинолюбства" і особливу увагу приділяти створенню нормальної атмосфери в робочому колективі поліцейських підрозділів.

На його думку, поліцейським потрібна допомога психологів, їх потрібно навчити "знаходити прекрасне в повсякденному".

Як відомо, тема насильства у відділеннях поліції отримала широкий резонанс в середині березня після інциденту в казанському ОВД "Далекий", де правоохоронці до смерті зґвалтували пляшкою з-під шампанського затриманого 52-річного чоловіка. Протягом наступних тижнів стало відомо про інші численні випадки знущань над затриманими.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
2344
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація