Артистка з КНДР розповіла про коханку Кім Чен Ина

Дата публікації
Перегляди
4339
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Артистка з КНДР розповіла про коханку Кім Чен Ина

Коханкою Кім Чен Ина нібито є співачка з Ансамблю електронної музики / Фото: Эхо Москвы

В Кім Чен Ина нібито є стосунки з вокалісткою Ансамблю електронної музики "Почхонбо" Хюн Сон Воль

У світових ЗМІ з'явилися скандальні подробиці особистого життя молодого лідера КНДР Кім Чен Ина. Про його особисте життя розповіла північнокорейська артистка, яка на початку року втекла на Південь.

За її словами, в Кім Чен Ина є стосунки з вокалісткою Ансамблю електронної музики "Почхонбо" Хюн Сон Воль. На її концерті з нагоди 8 березня, який був показаний по пхеньянському телебаченню, лідер КНДР бурхливо аплодував дівчині в яскравому національному костюмі.

За словами артистки, роман між молодими людьми розпочався ще на початку 2000-х років, коли колектив Хюн Сон Воль запрошували на закриті концерти в резиденції Кім Чен Іра. Проте вождь не схвалив відносини сина зі співачкою і заборонив їм зустрічатися. Незабаром дівчину видали заміж за офіцера особистої охорони Кім Чен Іра.

Згідно з чутками, Кім Чен Ин в травні 2010 року теж одружився, і кажуть, у нього навіть є дочка. Проте, запевняє артистка, роман з Хюн Сон Воль таємно тривав.

До цих пір журналісти не мають інформації про те, як виглядає можлива дружина Кім Чен Ина. Під час траурних заходів в Пхеньяні біля труни вождя була помічена молода жінка у віці 25-27 років, яка йшла одразу ж за Кім Чен Ином. Південнокорейські експерти припустили, що це або дочка Кім Чен Іра 24-річна Кім Е Джон, або таємна дружина Кім Чен Ина.

Дружина нового лідера Північної Кореї, чиє ім'я залишається невідомим, як стверджують, закінчила Університет імені Кім Ір Сена і продовжує навчання з метою одержати вчений ступінь. Батько дівчини, за деякими даними, професор, а мати - лікар-гінеколог. Дівчина потрапила під підозру ЗМІ трохи більше року тому, коли біля її будинку стали помічати кортеж, що привозив їй подарунки. Висловлюється думка, що наречену для Кім Чен Ина вибрав його дядько і співправитель Чан Сон Тхек.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4339
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація