"Година Землі" занурила у пітьму Ейфелеву вежу і Манхеттен

У рамках цієї акції різні холдинги і компанії, школи, футбольні клуби, ресторани, зірки Голлівуду і звичайні громадяни на одну годину вимкнули світло.

У суботу, 27 березня, у тисячах міст по всьому світу пройшла "Година Землі", міжнародна акція, що проводиться під егідою Фонду дикої природи (WWF).

У рамках цієї акції різні холдинги і компанії, школи, футбольні клуби, ресторани, зірки Голлівуду і звичайні громадяни на одну годину вимкнули світло, щоб привернути увагу громадськості до проблем глобальної зміни клімату. Ідея "Години Землі" з однаковим захопленням була зустрінута жителями Делі, Нью-Йорка, Сієтла, Москви, Парижа, Петербурга, Пекіна і Сіднея.

На знак солідарності було відключено підсвічування великих пірамід в Єгипті, Ейфелевій вежі в Парижі, Забороненого міста в Китаї, Ермітажу в Санкт-Петербурзі, будівлі МДУ в Москві. В пітьму занурився Манхеттен і знаменитий собор Барселони "Саграда Фамійя", творіння архітектора Гауді.

На думку активістів екологічних організацій, за допомогою цієї акції люди повинні зрозуміти, що можна утриматися від використання непотрібного освітлення, включення другорядних електроприладів і тому подібного безконтрольного витрачання енергії. Вони також закликають використовувати в період "темної години" бездимні воскові свічки.

Вперше акція була проведена 31 березня 2007 в Сіднеї. 2 200 000 жителів міста і 2 100 компаній одночасно вимкнули світло на одну годину. Таким чином, енерговитрати Сіднея були знижені на 10,2% у годину.

Читайте також:

Греція стала лідером з відключення світла у Годину Землі

28 березня в Україні погасне світло

Мільйони людей на планеті взяли участь в акції ”Година Землі"

Відео"Година Землі" занурила у пітьму Ейфелеву вежу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: