Хакери з Anonymous "поклали" сайт МВС Великобританії

Дата публікації
Перегляди
2258
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хакери з Anonymous "поклали" сайт МВС Великобританії

Через DDoS-атаку сайт МВС не працював 8 годин / Фото: anonymous-os.tumblr.com

Це могло бути акцією протесту проти законопроекту, за яким служби безпеки країни отримають ширший доступ до приватних даних громадян.

Офіційний сайт МВС Великобританії декілька годин був недоступним для користувачів через хакерську DDoS-атаку, організовану групою Anonymous.

Інтернет-сайт міністерства був недоступний в ніч з суботи на неділю приблизно з 21.00 до 05.00 годин за місцевим часом. Наразі робота сайту відновлена, але залишається нестабільною, пише ВВС.

Після початку атаки на сайт МВС в мікроблозі Anonymous з'явилося повідомлення, в якому хакери взяли на себе відповідальність за інцидент.

"Наш он-лайн протест пройшов успішно, я йду на дно", - написав користувач під ніком AnonOpUK, що відносить себе до групи хакерів.

Згідно з повідомленнями Anonymous, хакери протестують проти політики міністерства, зокрема, проти рішення полегшити екстрадицію громадян Великобританії, яких звинувачують у скоєнні злочинів на території інших країн.

Також приводом для акції міг послужити новий законопроект, згідно з яким, служби безпеки Великобританії зможуть отримати ширший доступ до приватної інформації громадян.

Хакерська група Anonymous отримала широку популярність в кінці 2010 року, коли її учасники організували серію DDoS-атак на сайти компаній і організацій, що протидіяли діяльності викривального ресурсу WikiLeaks.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2258
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація