Хлопчик намагався завалити Путіна

Хлопчик намагався завалити Путіна

Путін дозволив хлопчику показати підніжку / Фото: AFP

Поїздка прем'єр-міністра Росії до села Головчино видалася пригодницькою.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін під час поїздки до Білгородській області поспілкувався з жителями села Головчино, в тому числі з маленьким дзюдоїстом Дімою.

"Я - хлопчик, Дмитро Євгенович", - відрекомендувалася дитина, яка пробилася до Путіна з натовпу. "Я бачу, що не дівчинка", - пожартував Путін.

Але хлопчик проігнорував жарт і впевнено продовжував: "Я знаю, що ви займаєтеся дзюдо. Я теж. Але в нас погані умови. Ми тренуємося в підвалі".

"Я теж займався в підвалі", - відповів йому на це російський прем'єр. Але додав, що неподалік будується новий спорткомплекс. Путін все ж пообіцяв дитині вирішити його проблему. "Ми ж свої люди", - додав він.

"А який твій улюблений рух?", - поцікавився прем'єр у юного спортсмена. "Передня підніжка", - відповів хлопчик.

"Не повіриш, у мене теж, - вигукнув Путін. - Покажеш?". Діма впевнено підійшов до прем'єра, схопив його за барки і почав підсікати. "Стоп, на цьому зупинися", - зупинив свого партнера на половині прийому Путін.

Поговоривши з жителями про ціни на електроенергію і розмір допомоги на дитину, він розпрощався і вже сів в автомобіль, але раптом повернувся і почав шукати Діму в натовпі.

Його батько швидко підбіг до машини разом з сином. "Приміщення виділимо точно, - заявив прем'єр. - Але я тобі татамі пришлю".

Нагадаємо, прем'єр Путін ще з часу свого президентства любить спілкуватися з дітьми у присутності камер. Одного з них він навіть раптово поцілував, оголивши йому живіт. Що стосується дзюдо, то в 2000 році десятирічній японській дівчинці вдалося кинути тодішнього  президента Путіна на татамі.

Читайте також:

У китайському селі знайшли двійника Путіна

Путін отримав китайський аналог Нобелівської премії миру

Білл Клінтон порадив президентам США брати приклад з Путіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація