Японці створили справжній 3D-дисплей (відео)

Пристрій являє собою систему лазерів, які формують тривимірне зображення з точок, які світяться у повітряному або рідкому середовищі.

Технологія True 3D компанії Burton являє собою вдосконалений варіант спільної розробки японського дослідницького інституту AIST та Університету Кейо яка була анонсована в 2006 році.

Її суть полягає у створенні плазмового збудження в кисні та азоті, які містяться в повітрі, за допомогою лазера.

Нинішня система здатна працювати як в повітрі, так і у водному середовищі. Її лазери щомиті створюють 50 тис. точок, з яких і складається об'ємна картинка.

Дивіться: Токіо показали андроїдів, роботів-пацієнтів та роботів-казкарів

За секунду змінюється 10-15 кадрів, але розробники хочуть довести цей показник до "класичних" 24-30 кадрів в секунду.

На відміну від плоских 3D-екранів, що створюють псевдотривимірність за рахунок оптичних ілюзій, предмети, зображувані за допомогою True 3D, дійсно мають три виміри, розповідає фахівець Burton Хаято Ватанабе.

У демонстраційного прототипу, показаного на виставці Digital Contents Expo 2011, яка пройшла в Токіо 20-22 жовтня, робочим середовищем є вода.

Це дозволило зробити пристрій компактним і малопотужним. Проте, для роботи на повітрі необхідні більш потужні лазери. А кольоровим 3D-дисплей може стати завдяки комбінації червоного, зеленого і синього лазерних променів.

За словами пана Ватанабе, True 3D може застосовуватися в якості рекламних носіїв та інформаційних табло, а допрацьована версія стане в нагоді в освіті та медицині.

Читайте також:

Японці створили екзоскелет із захистом від радиації

Створено чорнило, яке змінює колір від дотику пальця (відео)

Японські біологи створюють штучний імунітет

Японські військові створили літаючого робота (фото, відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: