Індійські депутати дивились порно прямо в парламенті

Дата публікації
Перегляди
5973
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Індійські депутати дивились порно прямо в парламенті

Індійські депутати-консерватори в парламенті дивились порно / Фото: weblo.com

На гарячому народних обранців зловив один із журналістів.

Двох депутатів індійської партії правого спрямування "Бхаратія Джаната", яка відома своєю консервативністю, впіймали на перегляді порнографії прямо в залі парламенту.

Як повідомляється, на засіданні уряду в штаті Гуджарат двоє депутатів замість того, щоб брати участь в обговоренні можливості виділення з бюджету субсидій для департаменту водних ресурсів, на планшетному комп'ютері дивилися відео для дорослих.

Починалося все досить невинно - спершу депутати розглядали портрети Свамі Вівекананди (релігійного діяча XIX століття), потім мультики. А вже потім перейшли до відео з оголеними жінками.

На гарячому народних обранців зловив один із журналістів, що знаходилися в прес-центрі, розташованому в залі засідання. Журналіст відправився до спікера парламенту, якому і розповів про все.

Депутати, натомість, заявили, що нічого подібного не дивилися, а відеозапис, який зробив журналіст, назвали недостатнім доказом.

"Я всього лише переглядав кореспонденцію. Я завжди так роблю, щоб не затягувати з роботою", - заявив один з обвинувачених депутатів. За його словами, на відеозаписі, яку зробив журналіст, не видно, що саме відображається на моніторі планшетного комп'ютера. Проте керівництво партії готове провести розслідування  інциденту.

Слід зазначити, що не далі як в лютому члени "Бхаратія Джаната" позбулися високих постів в результаті подібного скандалу. Інцидент стався в штаті Карнатака. Двоє партпрацівників, один з яких, до речі, відповідальний за політику в сфері захисту жінок і дітей, були спіймані на перегляді порнографії на мобільному телефоні.

Нагадаємо також, у п'ятницю, 23 березня нардепа від Фракції Партії регіонів Михайла Чечетова спіймали в сесійній залі Верховної ради на розгляданні пікантної фотографії моделі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5973
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація