Іран звинуватив США в розпалюванні війни

Іран звинуватив США в розпалюванні війни

Відносини Ірану та США ще більше погіршилися

Вашингтон заявив, що Тегеран "перетнув межу", організувавши замах на саудівського посла. Влада Ірану вважає це провокацією.

Постійний представник Ірану в ООН Мохаммад Хазаї звинуватив США в розпалюванні війни у ​​відповідь на заяви Вашингтона про те, що агенти Тегерана планували вбити посла Саудівської Аравії в Сполучених Штатах Аделя Аль-Джубейра.

За словами Хазаї, Іран веде боротьбу з тероризмом, а подібні заяви можуть дестабілізувати обстановку в країнах Перської затоки.

Постпред також підкреслив, що нападки США "носять пропагандистський характер і є злим умислом".

Раніше генеральний прокурор США Ерік Холдер заявив про терористичну змову за участю двох іранців, яка передбачала усунення саудівського посла.

За його словами, замах було сплановано співробітниками спецслужби "Кодс" у складі Корпусу вартових Ісламської революції.

Держсекретар США Гілларі Клінтон заявила, що влада Ірану "перетнула межу", організувавши цю змову, і тільки посилила міжнародну ізоляцію своєї держави.

"Порушення міжнародних норм спричинить ще більшу ізоляцію Тегерана. Ми закликаємо світових лідерів бути пильними щодо планів Ісламської Республіки, оскільки вони можуть торкнутися не тільки США", - підкреслила вона.

А нещодавно міністр оборони США Леон Панетта передрік, що незабаром в Ірані відбудеться революція за прикладом повстань в арабських країнах.

Читайте також:

У США закінчилися гроші на війни

"Аль-Каїду" обурило те, що Ахмадінежад не вірить у теракти 9/11

Глава Пентагону: настав час для революції в Ірані

Іран звинуватив США у підтримці тероризму

Повʼязані теми:

Наступна публікація