Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іранська турфірма потрапила під санкції США

Авіакомпанія Mahan Air ще раніше була включена до списку санкцій США, пов'язаних з терористичною діяльністю.

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти іранської туристичної компанії Mahan Travel and Tourism Sdn Bhd, зареєстрованої в Малайзії, через фінансові операції, пов'язані з доставкою зброї та бойовиків у Сирію.

Про це йдеться в офіційному повідомленні відомства - пише Укрінформ.

"Офіс контролю за зовнішніми активами (OFAC) Міністерства фінансів США запровадив санкції проти компанії Mahan Travel and Tourism Sdn Bhd, зареєстрованої в Малайзії як агентство з продажу, через активність, яка здійснювалась від імені іранської авіакомпанії Mahan Air", - зазначається в документі.

Авіакомпанія Mahan Air ще раніше була включена до списку санкцій США, пов'язаних з терористичною діяльністю.

"Mahan Air здійснює регулярні рейси до Сирії для підтримки режиму Асада, а також доставки зброї, іноземних найманців та іранських бойовиків, які сіють насильство та безлад у всьому регіоні", - заявив з цього приводу міністр фінансів США Стівен Мнучин.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

Глава мінфіну попередив інші компанії і країни щодо необхідності утриматися від співпраці з Mahan Air та розірвати всі існуючі контракти.

У Держдепі США оголосили, що почнуть відновлювати санкції проти Тегерана з 4 серпня, підкресливши, що мета Вашингтона - звести нанівець продаж іранської нафти. Раніше США зажадали від своїх союзників до 4 листопада звести імпорт нафти з Ірану до нуля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції