Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ердоган призначив міністром фінансів Туреччини власного зятя

Переобраний Ердоган має право призначати членів уряду.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, який здійснив інавгурацію після перемоги на позачергових виборах, призначив міністром фінансів країни власного зятя.

Про це повідомляє AFP.

Ердоган за законодавством виконує не лише роль президента, а й керівника уряду. Відповідно він наділений повноваженнями призначати міністрів. Тому він вирішив призначити свого 40-річного зятя Берата Альбайрака на ключову посаду - міністра фінансів.

Зазначається, що таке призначення мало б бути спрямоване на боротьбу за ринки. 

Також президент призначив на посаду міністра оборони керівника армії Хулузі Акара. Колишній керівник служб з надзвичайних ситуацій Фуат Октай відтепер обійматиме нову посаду - єдиного віце-президента. Мевлют Чавушоглу залишиться на своєму місці керівника закордонного відомства. 

ВідеоЕрдоган офіційно вступив на посаду президента Туреччини

Урочиста церемонія присяги нового турецького президента відбулася в Анкарі, у парламенті країни. Участь у ній взяли представники різних країн світу, українську делегацію очолював прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Він подякував країні-партнеру за позицію щодо захисту кримських татар. Відсьогодні - після вступу Ердогана на посаду - Туреччина змінить форму правління і стане президентською республікою. 

Ердоган офіційно вступив на посаду президента Туреччини

Нагадаємо, після перемоги на дострокових виборах з майже 53% голосів новообраний глава Туреччини Реджеп Ердоган офіційно вступив на посаду. Церемонія присяги нового президента відбулася в Анкарі у парламенті країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції