Канада припиняє фінансування ЮНЕСКО

Дата публікації
Перегляди
1051
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Канада припиняє фінансування ЮНЕСКО

Канада скорочує фінансування ЮНЕСКО через прийняття Палестини

Заява пролунала як відповідь на рішення Організації ООН із питань освіти, науки і культури прийняти до свого складу Палестину як державу.

Канада оголосила в вівторок, що віднині й надалі припиняє будь-які добровільні внески до бюджету ЮНЕСКО через рішення цієї організації прийняти до свого складу Палестину на правах держави.

Як заявив міністр закордонних справ Канади Джон Берд, його країна вважає, що рішення ЮНЕСКО не відповідає інтересам миру на Близькому Сході, тому Канада не має наміру покривати нестачу бюджету організації, спричинену попереднім рішенням США взагалі припинити її фінансування.

Сполучені Штати оголосили в понеділок, що припиняють надавати свій регулярний внесок, який становить близько 70 мільйонів доларів річно – це приблизно 22 відсотки від бюджету ЮНЕСКО.

Заява пролунала як відповідь на рішення Організації ООН із питань освіти, науки і культури прийняти до свого складу Палестину як державу. США, як і Канада та ще багато країн, вважають, що державності Палестини можна досягти тільки через переговори з Ізраїлем.

Читайте також:

Палестина лишилася без інтернету через масовану хакерську атаку

США відмовилися фінансувати ЮНЕСКО через Палестину

Палестину взяли в ЮНЕСКО

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1051
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація