Кастро написав гнівного листа Обамі

Лист на півтори тисячі слів - перша реакція Кастро на триденний візит американського президента на Кубу.

Колишній президент Куби Фідель Кастро відреагував на візит американського президента Барака Обами грізним листом, в якому перерахував всі випадки американської агресії проти острівної держави.

"Нам не потрібні ніякі подарунки від імперії", - йдеться у зверненні.

"Моя скромна порада, щоб він поміркував про минуле і не намагався розвивати теорію про кубинську політику", - написав Кастро про Обаму.

Лист на півтори тисячі слів - перша реакція Кастро на триденний візит американського президента на Кубу. В ході візиту Обама заявляв, що хоче поховати історію холодної війни між двома країнами.

Це був перший візит глави США в карибську державу за 88 років. Обама не бачився з Фіделем Кастро, проте кілька разів зустрічався з його молодшим братом Раулем, нинішнім лідером Куби.

Нагадаємо, що в липні минулого року Вашингтон і Гавана домовилися про відновлення дипломатичних відносин, які були заморожені в 1961 році. Раніше США пом'якшили санкції щодо Куби, зокрема, скасувавши деякі обмеження на поїздки американців на острів і розширивши доступ кубинців до фінансових інститутів США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: