Кім Чен Ин знявся в образі "мачо" за прикладом Путіна

Пхеньян показав документальний фільм про "найгеніальнішого" нового вождя КНДР - він верхи на коні, перед військами і за кермом винищувача.

Кім Чен Ин VS Володимир Путін
Пхеньян опублікував відеофільм, в якому новий лідер КНДР Кім Чен Ин постав у образі справжнього "мачо" – на коні, з автоматом, на навчальних стрільбах, перед військами і в люку танка.

Західні ЗМІ одразу порівняли ці кадри зі знаменитою фотосесією російського прем'єра Володимира Путіна, хоча той, за зауваженням журналістів, "віддає перевагу їздити верхи топлес".

"Можливо, Кім Чен Ин найняв піарників Путіна?", - з таким заголовком вийшла стаття у британській The Daily Mail.

На думку видання, кінь під Кім Чен Ином "явно відчуває себе не комфортно", а в танку огрядний правитель "таке враження, що застряг".

Цікаво, що знімки були зроблені ще в 2009 році – це підтверджує, що ще тоді з нього готували спадкоємця.

Також в Пхеньяні показали відео, де Кім Чен Ин веде танк на засніженій дорозі, та назвали його "найгеніальнішим серед геніїв" у військовій стратегії. На думку оглядачів, документальний фільм покликаний показати корейцям, що Кім Чен Ин готовий посісти місце свого батька.

Нагадаємо, Кім Чен Ір помер від серцевого нападу 17 грудня 2011 року. Про його смерть КНДР повідомило лише за два дні, і майже одразу після цього його молодшого сина Кім Чен Ина було названо "великим спадкоємцем", а після похорону батька - оголошено "новим великим Вождем".

Читайте також:

Спадкоємця Кім Чен Іра визнали "найгеніальнішим серед геніїв"

Корейці побачили, як смерть Кім Чен Іра оплакували навіть птахи

ЦРУ розсекретило "садистське" досьє на нового вождя Північної Кореї

Біля труни Кім Чен Іра засікли "таємну дружину" спадкоємця

Кім Чен Ин знявся в образі "мачо" за прикладом Путіна

Кім Чен Ин знявся в образі "мачо" за прикладом Путіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація