Компанію IBM вперше в її історії очолить жінка

Дата публікації
Перегляди
1027
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Компанію IBM вперше в її історії очолить жінка

Фото: AFP

Рада директорів IBM призначила новим президентом і виконавчим директором 54-річну Вірджинію Ромті, яка починала працювати в компанії простим інженером.

Вірджинія Ромті
Рада директорів International Business Machines (IBM) призначила новим президентом і виконавчим директором Вірджинію Ромті, яка працює в компанії з 1981 року.

54-річна Ромті пройшла шлях від інженера до віце-президента, відповідального за продажі і маркетинг. Вона вступить на посаду 1 січня 2012 року і стане першою жінкою-президентом компанії за всю її історію.

IBM: ВІД ПЕРФОКАРТИ ДО СУПЕРКОМП'ЮТЕРА

Зараз посаду керівника IBM обіймає Семюель Палмісано, який наступного року збереже за собою посаду голови ради директорів. Президентом та виконавчим директором технологічного концерну Палмісано був з 2002 році.

У заслугу Ромті ставиться робота з інтеграції PricewaterhouseCoopers Consulting - ця компанія з штатом в більш ніж 100 тисяч людей стала найбільшим придбанням IBM за останні роки. Крім того, Ромті фактично створила підрозділ IBM Global Business Services, завдяки чому компанія зробила ривок на ринках, що розвиваються.

Нагадаємо, в червні 2011 року IBM відзначила столітній ювілей.

За останні кілька років корпорація була переорієнтована з "заліза" на високоприбуткові технології, посилила позиції в Росії, Китаї, Індії, Бразилії та інших країнах.

У III кварталі 2011 року IBM отримав 3,8 млрд чистого прибутку і 26,2 млрд виручки. У січні-вересні 2011 року ці показники досягли 10400000000 і 77,4 млрд доларів відповідно.

Читайте також:

IBM вперше стала дорожчою за Microsoft

IBM проголосила кінець ери персональних комп'ютерів

Топ-20 найдивніших запитань, які задають на співбесідах у провідних компаніях світу

IBM виповнилося 100 років: від перфокарти до суперкомп'ютера

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1027
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація