Курди зібралися на 30-тисячний мітинг протесту в Німеччині

Народ вимагає припинити кровопролиття на своїх історичних землях.

У Німеччині відбувся мітинг проти участі Туреччини у військовій операції в Сирії. На акцію в Кельні вийшли близько 30 тисяч чоловік.

Учасниками демонстрації стали переважно курди – народ, який не має власної держави і проживає на територіях Туреччини, Сирії та інших держав. Деякі учасники прийшли на акцію з зображеннями лідера Робітничої партії Курдистану Абдулли Оджалана, що відбуває ув'язнення в турецькій в'язниці.

Мітинг був спрямований проти політики турецького лідера Ердогана. Її курди вважають диктаторською.

За дотриманням правопорядку на мітингу стежили понад тисячу поліцейських. Глава поліції Кельна Юрген Матіес заявив, що використовувати символіку курдської партії в ході акції було заборонено.

Як повідомлялося, турецька армія відкрила новий фронт на півночі Сирії, ввівши танки і важку техніку в місто Аль-Раї. Про це стало відомо в суботу, 3 вересня.

Чому 2016 рік для Туреччини є одним з найтрагічніших

Шість великих терактів за останні шість місяців. Під ударами терористів Стамбул та Анкара. Гинуть мирні громадяни Туреччини, гинуть туристи. Поранення отримали майже чотири сотні людей. В усіх випадках до злочинів причетні або "Робітнича партія Курдистану" або "ІДІЛ". Обом терористичним організаціям часто приписують зв’язки з Кремлем. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: