Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама і Ердоган планують обговорити екстрадицію Гюлена на саміті G20

Турецька влада називає Фетхуллу Гюлена організатором недавньої спроби військового перевороту в країні.

Президент США Барак Обама і президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган обговорять можливість екстрадиції турецького опозиціонера Фетхуллаха Гюлена на саміті країн "великої двадцятки" в Китаї, заявив представник президента Туреччини Ібрагім Калин.

Про це пише ВВС.Russian.

"В ході переговорів в Китаї, звичайно, буде обговорюватися питання про екстрадицію Гюлена", - сказав Калин. Турецька влада називає Фетхуллу Гюлена організатором недавньої спроби військового перевороту в країні. Сам він стверджує, що абсолютно непричетний до цього.

Раніше Гюлен заявляв, що якщо хоча б десята частина звинувачень проти нього буде доведена, то він готовий повернутися в Туреччину і відбути найсуворіше покарання. Фетхуллаха Гюлен вважається в Туреччині другим за впливовістю людиною після президента Ердогана. Вони були соратниками, коли останній прийшов до влади, однак потім їх шляхи розійшлися.

Нагадаємо, що раніше прокуратура Стамбула направила в Міністерство США лист з вимогою арешту лідера руху "Паралельна держава" Фетуллаха Гюлена. Лист, підготовлений прокурором Джаном Тунджаем, надіслано в Департамент міжнародного права та зовнішніх зв'язків Мін'юсту США для подальшого розгляду у відповідних інстанціях Сполучених Штатів.

Своєю чергою Міністерство юстиції США відправить в Туреччину групу експертів, яка повинна перевірити звинувачення проти Гюлена.

Відео Хто такий Гюлен і чому його називають організатором держперевороту в Туреччині

Залиште свій коментар

Вибір редакції