Made in China: українські літаки "Мрія" будуватимуть у Китаї

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Made in China: українські літаки "Мрія" будуватимуть у Китаї

Фото: Getty Images

"Антонов" та китайська компанія AICC підписали контракт про співробітництво.

Державне підприємство "Антонов" повідомило про співробітництво з китайською компанією Airspace Industry Corporation of China (AICC) за програмою "Мрії" Ан-225. 

Про це повідомили у прес-службі "Антонов".

Згідно з повідомленням, угода передбачає два етапи співробітництва. На першому, планується побудова другого модернізованого екземпляру літака Ан-225 "Мрія".

"30 серпня 2016 р. ДП "Антонов" та китайська компанія Airspace Industry Corporation of China (AICC) підписали Угоду про співробітництво за програмою Ан-225. Таким чином сторони висловили наміри у довгостроковому співробітництві, яке передбачає на першому етапі побудову другого модернізованого екземпляру літака Ан-225 "Мрія" в ДП "Антонов" і поставку компанії AICC", - повідомили у прес-центрі.

На другому етапі ДП "Антонов" спільно "AICC" планується виробництво Ан-225 в Китаї.

"Створення на другому етапі спільного серійного виробництва Ан-225 в Китаї за ліцензією ДП "Антонов", - додали у держпідприємстві.

Варто зауважити, що раніше китайські ЗМІ розповсюдили інформацію про нібито продаж української "Мрії" Китаю.

"Китайська компанія China airspace і українське держпідприємство "Антонов" підписали договір про співпрацю. Згідно з угодою, до Китаю переходить право власності на гігантський літак-транспортер Ан-225, включаючи використання креслень і специфікацій літака", - повідомляли китайські ЗМІ.

Також зазначалося, що після підписання договору з українською компанією Китай отримав доступ до унікальних технологій у галузі авіабудування.

45

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація