Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ліві програли вибори в Ізраїлі, Трамп привітав Нетаньягу

Блок правих сил продовжить керувати країною.

В Ізраїлі стали відомими підсумки виборів до парламенту країни. Лідери опозиційної політичної партії "Кахоль-лаван" Бені Ганц і Яір Лапід визнали свою поразку.

Вони наголосили, що "партія приймає волю народу і реальність", але нова політсила отримала рекордні понад мільйон голосів підтримки та продовжуватиме боротьбу за владу в Ізраїлі в майбутньому. Президент країни Реувен Рівлін заявив, що наступного тижня розпочне консультації з фракціями щодо формування коаліції.

ВідеоНа дострокових виборах в Ізраїлі лідирують одночасно дві партії

Нині опрацювали 90% бюлетенів і, як показують екзит-поли, керівна політсила прем'єра Беньяміна Нетаньгу та його противники на чолі з генералом у відставці Бені Ганцом набирають майже порівну. За попередніми даними, суперники можуть отримати по 30 крісел зі 120 можливих. Але для більшості цього не достатньо, доведеться формувати коаліцію з меншими партіями.  

На дострокових виборах в Ізраїлі лідирують одночасно дві партії

Тим часом президент США Дональд Трамп уже висловив привітання прем'єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу з перемогою. Той у відповідь подякував американському лідеру за підтримку, зокрема визнання Єрусалиму столицею та перегляд статусу Голанських висот.

Позачергові вибори в Ізраїлі відбулися 9 квітня. Згідно з підрахунком майже 98% голосів, блок правих партій отримує 65 місць в Кнесеті зі 120. При цьому основні партії-конкуренти, керівна права партія прем'єра Нетаньяху "Лікуд" і опозиційний лівий альянс "Кахоль-лаван", отримують рівну кількість депутатських місць – по 35. Після оголошення перших екзит-полів, обидві партії, що конкурують, оголосили про свою перемогу на виборах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції