Людство швидкими темпами впадає в маразм

Дата публікації
Перегляди
2245
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Людство швидкими темпами впадає в маразм

Людство впадає в маразм

На даний момент у світі на деменцією страждають близько 35,6 млн осіб. Але від 50 до 80% випадків деменції залишаються невиявленими.

Кількість хворих на недоумство (деменцією) у світі до 2030 року збільшиться удвічі. Такі дані містяться у звіті Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

За інформацією ВООЗ, на даний час у світі на деменцією страждають близько 35,6 мільйонів осіб. Експерти організації прогнозують, що до 2030 року кількість таких пацієнтів подвоїться, а до 2050-му - зросте майже утричі і перевищить 115 мільйонів, пише УНІАН.

Згідно зі звітом, навіть у розвинених країнах від 50 до 80% випадків деменції залишаються невиявленими. Державні програми діагностики недоумства і медичної допомоги таким хворим застосовуються лише у восьми країнах світу.

На даний час 58% хворих на деменцію є жителями країн, що розвиваються. За прогнозами ВООЗ, до 2050 року на частку таких держав припадає більш як 70% пацієнтів, які страждають на недоумство.

Пацієнти, які страждають на хворобу Альцгеймера, становлять від 20 до 70% усіх хворих на деменцію залежно від їх статі і вікової категорії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2245
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація