Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Махмуд Аббас вибачився перед євреями за заперечення Голокосту

Палестинського лідера звинувачують у антисемітизмі.

Президент Палестинської автономії Махмуд Аббас вибачився перед євреями за свої висловлювання, у яких він заперечував Голокост.

Про це повідомляє The Guardian.

"Якщо люди образилися на мої слова, особливо люди єврейської віри, я вибачаюся. Я хотів би запевнити всіх, що я не мав на меті образити євреїв, я поважаю людей єврейської віри, а також інших монотеїстичних конфесій", - заявив Аббас.

Лідера Палестини звинуватили у антисемітизмі після заяви, що він зробив у понеділок. Тоді він сказав, що причиною переслідування євреїв була їх поведінка, а не релігія. Зокрема президент Палестини сказав, що масові вбивства євреїв, включно із Голокостом, були пов’язані із "соціальною функцією" євреїв у банківській справі.

"Ще з XІ століття до Голокосту, ті євреї, які переїхали до Західної та Східної Європи, піддавалися погромам кожні 10-15 років. Але чому це сталося? Вони кажуть: "Це тому, що ми євреї", - сказав Махмуд Аббас у понеділок.

Тоді слова Махмуда Аббаса засудив прем’єр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху та ряд ізраїльських високопосадовців.

"Той, хто один раз заперечив Голокост, той буде завжди заперечувати Голокост. Я закликаю міжнародне співтовариство засудити серйозний антисемітизм Махмуда Аббаса, який давно мав залишити цей світ,"- сказав ізраїльский прем’єр.

Слова палестинського лідера також викликали різке засудження у ООН та посольстві США в Ізраїлі.

"Голокост не виник у вакуумі, це було наслідком тисячоліть переслідувань. Саме тому спроби переписати, зменшити або заперечувати це є небезпечними,"- сказав Спеціальний координатор Організації Об'єднаних Націй з мирного процесу на Близькому Сході Микола Младенов.

Махмуд Аббас став лідером Палестинської автономії у 2005 році. Цього тижня його знову обрали головою виконавчого комітету Організації визволення Палестини. Це арабське угрупування, що має на меті побудувати незалежну Палестину та зруйнувати Ізраїль. Для досягнення своєї мети організація вдавалася до партизанської війни, диверсій та терору.

Нагадаємо, нещодавно на кордоні між Ізраїлем та Сектором Гази власлідок сутичок загинуло 15 палестинців. Понад тисячі осіб зазнали різноманітних ушкоджень. 

ВідеоПалестинці влаштували масові заворушення через рішення президента США щодо Єрусалиму

Залиште свій коментар

Вибір редакції