Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меланію Трамп підловили на новому плагіаті

Перша леді США запозичила ініціативу Федеральної комісії з торгівлі США.

Програма першої леді США Меланії Трамп про боротьбу із кібербулінгом практично повністю є плагіатом.

Про це повідомляє Time.

Програма практично повністю повторює стратегію Федеральної комісії з торгівлі США від 2014 року. Гасло Меланії Трамп "Будьте кращими" - ідентичне ініціативі Мішель Обами, яку вона озвучила Опрі Вінфрі на Саміті Білого дому щодо Об'єднаної держави жінок у 2016 році.

Програму боротьби з кібербулінгом Меланія Трамп оголосила у понеділок на з’їзді Республіканської партії. Ініціатива спрямована на три напрямки: благополуччя, боротьба з наркоманією та боротьба із залякуванням в Інтернеті, щоби досягти позитивності серед соціальних медіаплатформ, сказала Меланія Трамп.

"Це стосується мене як мами, так і першої леді, що в сьогоднішньому світі, який швидко розвивається та постійно на зв'язку, діти можуть бути неготовими виражати або керувати своїми емоціями, а нерідко звертаються до форм руйнівної поведінки, такої як залякування, наркотична залежність, або навіть самогубство", - сказала вона.

Це вже не перший випадок, коли Меланія Трамп запозичила інтелектуальну власність своїх попередників. У 2016 році на Республіканській національній конвенції її промова була плагіатом виступу Мішель Обами від 2008 року. Тоді у скандалі звинуватили спічрайтерів.

Білий дім поки що не відповів на критику.

Нагадаємо, нещодавно президента США Дональда Трампа підловили на плагіаті промови з фільму "Білявка у законі". Американський президент і героїня фільму говорили ті ж самі речі і тими ж словами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції